google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.07.2018
  1 USD
  3.7031
  0.0412
  1 EUR
  4.3036
  0.0038
  1 CHF
  3.6941
  0.0091
  1 GBP
  4.8276
  -0.0296
  1 RUB
  0.0588
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa wersja oprogramowania Bosch Building Integration System

  Bosch zapewnia centralną kontrolę dostępu w wielu rozproszonych lokalizacjach za pośrednictwem jednego serwera autoryzacyjnego

  Nowa wersja oprogramowania Bosch Building Integration SystemBosch opublikował aktualizację oprogramowania Building Integration System (BIS), dzięki której managerowie ds. bezpieczeństwa mogą z jednego serwera zarządzać i konfigurować system kontroli oraz autoryzacji dostępu w wielu lokalizacjach rozproszonych na całym świecie.

  Systemy rozproszone występują zwykle w dużych przedsiębiorstwach o zasięgu globalnym, które posiadają wiele lokalizacji w różnych regionach. Mogą to być na przykład międzynarodowe korporacje z biurami na całym świecie lub firmy sprawujące funkcje w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego, zarządzające wieloma systemami rozproszonymi geograficznie, takimi jak sieci metra czy sieci handlowe.

  Dzięki nowej wersji oprogramowania BIS 4.3 firmy Bosch, firmy zarządzające systemami rozproszonymi mogą korzystać z zalet równoczesnego zarządzania wieloma serwerami. Wszystkie zmiany i uaktualnienia wprowadzone na serwerze centralnym są natychmiast powielane we wszystkich lokalizacjach i na wszystkich serwerach.

  Managerowie ds. bezpieczeństwa mogą korzystać z jednego serwera autoryzacyjnego, aby zarządzać wieloma serwerami na całym świecie i sprawować centralną kontrolę nad użytkownikami kart, co ułatwia centralne autoryzowanie nowych pracowników lub modyfikację autoryzacji dostępu dla wszystkich użytkowników kart na świecie. Zmiany są wprowadzane bezzwłocznie, dzięki czemu pracownicy podróżujący pomiędzy różnymi lokalizacjami nie muszą na miejscu uzyskiwać pozwolenia na dostęp.

  Z centralnego serwera autoryzacyjnego można udzielać dostępu także w poszczególnych regionach. Umożliwia to np. międzynarodowemu przedsiębiorstwu produkcyjnemu z siedzibą w Berlinie udzielić lub zablokować dostęp pracownikom posiadającym karty w zakładzie produkcyjnym w Brazylii bezpośrednio z lokalizacji w Berlinie.

  Centralne zarządzanie użytkownikami kart jest dostępne w wersji oprogramowania BIS 4.3 na żądanie, jako opcja.

  W nowej wersji oprogramowania BIS zwiększono także bezpieczeństwo dzięki zaawansowanym procedurom szyfrowania w komunikacji klient-serwer, a także poprzez umożliwienie instalacji oprogramowania BIS 4.3 firmy Bosch w systemie Windows 10 – najlepiej zabezpieczonym systemie operacyjnym firmy Microsoft.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.