google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Autorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.pl

  Manipulatory serii INT-TSI produkowane przez firmę Satel znane są od kilku lat instalatorom systemów alarmowych. Umożliwiają one zarządzanie alarmami z funkcjami automatyki domowej. W ofercie producenta manipulatory INT-TSI dostępne są z podstawowym pakietem wgranych ikon – z możliwością zmian i rozbudowy.

  Wykorzystując tę możliwość, w odpowiedzi na oczekiwania rynku, zespół Montersi.pl opracował unikalne, nowoczesne grafiki (https://www.montersi.pl/grafiki-int-tsi) do tego urządzenia. W przygotowanym pakiecie użytkownik ma do dyspozycji:

  • 15 wersji kolorystycznych ikon menu głównego. Każda wersja kolorystyczna zawiera po 33 typy ikon,
  • 2 wersje kolorystyczne ikon nawigacji, każda po 18 typów,
  • 33 wersje kolorystyczne tła jednolitego i 12 teł specjalnych - przeznaczonych do realizacji podmenu sterowania oświetleniem, zraszaczami, itp.
  Autorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.plAutorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.plAutorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.pl
  Przykładowe aranżacje nowych ikon w manipulatorach INT-TSI.

  Dzięki tak wielu różnym rodzajom tła i ikon, instalator może dokonywać dowolnych konfiguracji panelu dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta. Ma to duże znaczenie nie tylko z punktu widzenia marketingowego, ale przede wszystkim dla użyteczności manipulatora. Po odpowiednim przygotowaniu urządzenia, zarządzanie domem staje się proste i przyjemne. Pokazuje to przykładowy film.

  Pakiet ikon i grafik do manipulatora INT-TSI dedykowany jest dla zaawansowanych instalatorów, którzy potrafią nie tylko wgrać elementy do urządzenia, ale także odpowiednio zaprogramować sposób działania poprzez tzw. makra. Niezbędna jest do tego dostateczna wiedza z zakresu funkcjonowania systemów Satel Integra. W Montersi.pl pomyślano również o tym, proponując szkolenia zaawansowane z zakresu systemów alarmowych Satel Integra (https://www.montersi.pl/wsparcie/szkolenie/3-dniowe-seminarium-systemy-alarmowe-satel-integra).

  Podsumowując: zestaw grafik zaprojektowany przez zespół Montersi.pl daje nowe możliwości zastosowania znanego manipulatora Satel INT-TSI do zarządzania automatyką domową. Nowoczesne wzornictwo, lekki styl i ciekawa funkcjonalność mogą stanowić dobre narzędzie dla wprawnych instalatorów do realizacji zadań stawianych przez inwestorów. Dodatkowo stosunkowo niska cena z rabatowaniem dla instalatorów zachęca do wykorzystania przygotowanych ikon i szablonów.

  Źródło:
  E-SYSTEM Marcin Ficek
  Artykuł został dodany przez firmę

  E-SYSTEM Marcin Ficek

  Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.