google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

  Montersi i Satel

  Od ponad 10 lat firma Montersi.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki SATEL – firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń do inteligentnych systemów alarmowych.

  Polska marka SATEL (https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/) stawia na różnorodność produktów oraz funkcjonalne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania alarmowe gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę osób oraz obiektów. Firma wciąż się modernizuje i zmienia, pilnuje trendów w branży i dostosowuje funkcjonalność swoich urządzeń do aktualnych wymagań rynku. Specjaliści z SATEL swoją praktykę rozwijają już od ponad 25 lat i to przy 100% polskiego wkładu kapitałowego. Zaowocowało to znakomitą renomą w branży i zaufaniem klientów.

  Polska firma i światowe standardy

  Obecnie firma SATEL to ponad 270 pracowników i oferta ponad 400 zaawansowanych produktów, z których można tworzyć indywidualne systemy dopasowane do różnorodnych potrzeb. Asortyment obejmuje produkty do systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

  Urządzenia marki SATEL produkowane są w Polsce przez polskich specjalistów, dzięki czemu wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem i funkcjonalnością. W przypadku doskonałej jakości swoich produktów firma nigdy nie idzie na kompromis, co doceniają użytkownicy i instalatorzy. Wszystkie produkty SATEL zanim trafią do klienta przechodzą pełne wewnętrzne testy funkcjonalności. Dodatkowo marka wdrożyła system zarządzania jakością wyrobów zgodnie z normą ISO 9001:2000.

  Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

  Systemy alarmowe na najwyższym poziomie

  SATEL to w końcu po prostu ludzie, dla których tworzenie znakomitych rozwiązań w systemach zabezpieczeń jest pasją. Nie ukrywamy, że swoją pasją zarazili także nas.

  Jako miłośnicy kompleksowych rozwiązań posiadamy solidną wiedzę na temat systemów alarmowych, a przede wszystkim – umiejętności praktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem. Poszliśmy także dalej i naszym klientom oferujemy szeroki zakres wsparcia i unikalne szkolenia warsztatowe.

  Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

  Wsparcie na każdym etapie współpracy

  W swojej codziennej działalności napotykamy na problemy jak każdy. I jak każda solidna firma nie zostawiamy naszych klientów z trudnościami, lecz stajemy z nimi oko w oko. Dzięki temu przeszkoleni przez nas instalatorzy mogą liczyć na nasze wsparcie i realną pomoc.

  Pełne informacje dostępne na naszej stronie: https://www.montersi.pl/wsparcie/

  Montersi i Satel – kurs na wspólną jakość

  Źródło:
  E-SYSTEM Marcin Ficek
  Artykuł został dodany przez firmę

  E-SYSTEM Marcin Ficek

  Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.