google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.03.2019
  1 USD
  3.7876
  -0.0138
  1 EUR
  4.2993
  -0.0044
  1 CHF
  3.7838
  -0.0025
  1 GBP
  5.0199
  -0.0207
  1 RUB
  0.0586
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Honeywell wprowadza na rynek innowacyjny wentylowany kombinezon z certyfikacją ATEX przeznaczony dla branży chemicznej i farmaceutycznej

  Honeywell (NYSE: HON) wprowadza na rynek Hapichem™, nowy wentylowany i antystatyczny kombinezon odporny na wpływ czynników chemicznych  oraz chroniący pracowników w środowisku pracy kwalifikowanym jako potencjalnie wybuchowe.

  HONEYWELL WPROWADZA NA RYNEK INNOWACYJNY WENTYLOWANY KOMBINEZON Z CERTYFIKACJĄ ATEX PRZEZNACZONY DLA BRANŻY CHEMICZNEJ I FARMACEUTYCZNEJKombinezon Hapichem, zbudowany z materiału zapewniającego odporność chemiczną (CHEM), o wysokim współczynniku ochrony (PF>50 000), stanowi skuteczną barierę przed silnymi składnikami farmaceutycznymi (HAPI) oraz posiada certyfikację ATEX.

  “Osoby mające do czynienia ze środkami chemicznymi potrzebują konkretnej ochrony, a istniejące rozwiązania nie zapewniają satysfakcjonujących poziomów komfortu oraz bezpieczeństwa. Nowy kombinezon stanowi idealne rozwiązanie dla prac wykonywanych w środowisku, w którym powietrze zanieczyszczone jest cząsteczkami i niezbędne jest zarówno stosowanie odzieży ochronnej, jak i ochrona układu oddechowego” -wyjaśnia David Guiho, strategiczny menedżer produktu w firmie Honeywell Industrial Safety, w regionie EMEA.

  W sytuacjach, w których konieczna jest ochrona układu oddechowego, ciała, ale także ochrona antystatyczna i chemiczna, pracownicy tradycyjnie musieliby zastosować trzy różne środki ochrony indywidualnej: wentylowany kaptur, niewentylowany kombinezon gwarantujący wysoki stopień ochrony chemicznej oraz antystatyczne nakładki na buty. Kombinezon Hapichem zapewnia więc kompleksową ochronę w jednym rozwiązaniu, generując tym samym oszczędności firmy, jednocześnie zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kombinezon bezhalogenowy może również zostać spalony po jego zużyciu.

  Źródło:
  Honeywell Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Honeywell Sp. z o.o.

  Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku, stosowane w budynkach użyteczności publicznej, przemyśle, budownictwie mieszkaniowym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.