google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Na co należy zwracać uwagę przy instalowaniu „smart house”?

  Zaprojektowanie całej instalacji „smart” we współpracy z architektem, jeszcze na poziomie planowania przestrzeni i pożądanej funkcjonalności domu, pomoże w przyszłości uniknąć wielu nieprzewidywanych sytuacji.

  Na co należy zwracać uwagę przy instalowaniu „smart house”?Podczas instalacji systemów smart, zarówno przed budową domu (wtedy powinniśmy całą instalację planować i konsultować już podczas projektu całego budynku), jak i w domu już istniejącym, jest kryterium długowieczności. Jeśli planujemy, że będziemy mieszkali w tym samym budynku przez najbliższe 20-30 lat, to system automatyzacji powinien, przy odpowiedniej konserwacji i serwisie, działać przynajmniej przez taki sam okres.

  Z pewnością zaoszczędzimy czas, pieniądze oraz zwiększymy nasz komfort, kiedy wykonanie instalacji „smart” uznamy za równie ważną kwestię, co ocieplenie domu czy inne podstawowe elementy budowy. Tego typu rozwiązania nie są dodatkami, które zmienimy po 3-4 latach, a integralną częścią domu, która przy nieodpowiednim montażu może nas wiele kosztować.” – mówi Adam Horbacz, przedstawiciel firmy Jung – „To dlatego dokładnie przemyślana instalacja w dłuższej perspektywie czasu jest tak istotna, inaczej nie zapewni nam niezawodności i satysfakcji. Przy ewentualnych awariach lub zmianach systemu sterowania, pomijając ogromne koszty, narażamy się po prostu na długie i uciążliwe dla wszystkich domowników remonty.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.