google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • RĘKAWICE OD HONEYWELL Z SERII VERTIGO CHECK & GO ODPORNE NA PRZECIĘCIA PRZENOSZĄ WYTRZYMAŁOŚĆ ORAZ WYGODĘ NA WYŻSZY POZIOM

  RĘKAWICE OD HONEYWELL Z SERII VERTIGO CHECK & GO ODPORNE NA PRZECIĘCIA PRZENOSZĄ WYTRZYMAŁOŚĆ ORAZ WYGODĘ NA WYŻSZY POZIOMHoneywell (NYSE: HON) wprowadza na rynek nową gamę ekstremalnie wytrzymałych, a jednocześnie lekkich rękawic odpornych na przecięcie. Rękawice Vertigo Check & Go są przeznaczone dla pracowników w branży motoryzacyjnej, konserwacyjnej, logistycznej, sektora komunalnego oraz recyclingu papieru i szkła.  Produkt łączy w sobie cechy wysokowydajnego włókna polietylenowego (HPPE) z systemem numerycznym o wysokiej widoczności, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i trwałości.

  Nowe rękawice Vertigo Check & Go wzmocnione zostały  innowacyjnym włóknem Spectra® by Honeywell - jednym z najsilniejszych i najlżejszych włókien sztucznych na świecie.  Spectra®  jest powszechnie stosowanym włóknem w żyłkach wędkarskich  oraz kamizelkach kuloodpornych. Technologia ta została wprowadzona w rękawicach Vertigo, by ułatwić kierownikom ds. bezpieczeństwa zapewnienie pracownikom najlepszej ochrony w stosunku do ryzyka powstania obrażeń ciętych.

  RĘKAWICE OD HONEYWELL Z SERII VERTIGO CHECK & GO ODPORNE NA PRZECIĘCIA PRZENOSZĄ WYTRZYMAŁOŚĆ ORAZ WYGODĘ NA WYŻSZY POZIOMW nowej ofercie znajdziemy czarne rękawice Spectra® black, zaprojektowane z myślą o pracach wykonywanych w środowisku zabrudzonym i ochroną przed przecięciem od 3 do 5 zgodną z normą EN388 (przecięcie, ścieranie, rozdarcie i przebicie).

  Gama Vertigo Check & Go dostępna jest również w wykonaniu z włókna białego i z powłoką poliuretanową (do prac w środowisku suchym) oraz nitrylową (środowisko wilgotne i zatłuszczone), zarówno w wersji krótkich, jak i długich mankietów.

  „Naszym priorytetem jest dostarczenie rękawic, które utrzymają i poprawiają produktywność pracowników,” wyjaśnia Stephanie Quilliet, menedżer produktu Honeywell Industrial Safety. „Badania wskazują, że rękawice odporne na przecięcie często są dla pracowników zbyt ciężkie i niewygodne, a rękawice z białą wyściółką stosowane w środowiskach zabrudzonych zwykle są wyrzucane, gdy tylko widoczne stają się na nich zabrudzenia.

  Dzięki znakomitemu doświadczeniu  Honeywell w zakresie technologii rękawic antyprzecięciowych oraz wykorzystaniu innowacyjnego włókna Spectra®, jesteśmy w stanie zaoferować pracownikom przemysłu wybór rękawic, które zagwarantują ochronę, wygodę i trwałość, jakiej potrzebują w toku realizacji prac w trudnych środowiskach.”

  Źródło:
  Honeywell Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Honeywell Sp. z o.o.

  Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku, stosowane w budynkach użyteczności publicznej, przemyśle, budownictwie mieszkaniowym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.