google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 13.07.2018
  1 USD
  3.7244
  0.0189
  1 EUR
  4.3302
  0.004
  1 CHF
  3.7118
  -0.0041
  1 GBP
  4.8896
  -0.0057
  1 RUB
  0.0598
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu.

  Niespodziewane problemy na montażu?

  Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu. Montersi.pl

  Prężny rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań, którymi charakteryzują się urządzenia systemów alarmowych i telewizji przemysłowej mogą przysporzyć niejednokrotnie wiele problemów instalatorom w odpowiedniej ich konfiguracji. Problem jest o tyle istotny, że napotykany jest głównie podczas montażu, gdzie klient oczekuje od instalatora sprawnego i szybkiego przystosowania systemu do warunków panujących w danym obiekcie. Gdy czas poświęcony na rozwiązanie problemu przeciąga się, negatywnie rzutuje to na finalną ocenę realizowanej usługi.

  Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu. Montersi.pl

  Nowa propozycja dla instalatorów – „Zdalna pomoc Montersi”

  Aplikacja „zdalna pomoc” proponowana przez zespół Montersi.pl to rozwiązanie, które ma na celu wesprzeć instalatorów w codziennych problemach napotkanych głównie podczas konfiguracji systemów alarmowych lub monitoringu wizyjnego. Udostępnione narzędzie pozwala na błyskawiczne i w pełni bezpieczne nawiązanie zdalnego połączenia, podczas którego technik uzyskuje dostęp do pulpitu instalatora. Wszystkie działania konfiguracyjne osoby realizującej wsparcie są widoczne przez instalatora na ekranie monitora. Pozwala to w przyszłości na samodzielne rozwiązanie podobnego problemu. Samo użycie aplikacji jest wyjątkowo proste i nawiązanie połączenia odbywa się błyskawicznie. Szczegółowe informacje dotyczące działania aplikacji zamieszczone są na stronie https://www.montersi.pl/wsparcie/jestem-instalatorem/zdalna-pomoc/, gdzie można również pobrać aplikację „zdalnej pomocy”.

  Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu. Montersi.pl

  Źródło:
  E-SYSTEM Marcin Ficek
  Artykuł został dodany przez firmę

  E-SYSTEM Marcin Ficek

  Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.