google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa siedziba, nowa dekada

  Nowa siedziba, nowa dekada BFTFirma BFT oferująca szeroką gamę napędów do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych, pod koniec minionego roku zmieniła siedzibę. Od 26 października funkcjonuje pod nowym adresem w podwarszawskiej Zielonce przy ul. Mareckiej 49.

  Każda firma w wyniku szybkiego, organicznego wzrostu potrzebuje nowych przestrzeni do aktywności. Podobnie było w przypadku BFT Polska. Energiczny wzrost sprzedaży wywołał potrzebę przeprowadzki do siedziby ze znacznie większą powierzchnią magazynową i okazalszym biurem.

  Sukces to dobre zarządzanie

  Od niedawna za sterami polskiego oddziału BFT stoi Andrzej Trojanowski. Ceniona i rozpoznawalna postać polskiej branży automatyki do bram. Jego wiedza, doświadczenie w rozwijaniu sieci dystrybucji i zdolności managerskie sprawiają, że marka rokrocznie odnotowuje wzrosty sprzedażowe. Firma stale zyskuje uznanie wśród polskich odbiorców. Po latach delikatnego rozwoju, wkracza w fazę dynamicznego progresu. Coraz więcej klientów docenia właściwości urządzeń BFT i najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny.

  Jednak zarzewie sukcesu polskiego oddziału BFT nie leży tylko po stronie jej produktów znanych z wysokiego stopnia niezawodności. Napędem, który zdynamizował przychody firmy i wzmocnił jej rynkową pozycje jest Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska. – Sukcesu rodzimego oddziału upatrywałbym w sposobie zarządzania. Uważam, że budowanie wzajemnych pozytywnych relacji przynosi największe efekty. Dzięki temu załoga nie tylko rozumie plany spółki, lecz także żywo angażuje się w ich realizację. Częste rozmowy z pracownikami i budowanie dobrych stosunków, przynoszą wymierne korzyści – opowiada Andrzej Trojanowski.

  Co dalej?

  Firma na początku 2016 roku świętowała dekadę obecności w Polsce. Podczas uroczystego spotkania dla partnerów biznesowych zaprezentowała nową strategię marketingową opartą na haśle „Otwieramy Innowacje” – W związku z rosnącym zainteresowaniem inteligentnymi domami, będziemy coraz więcej mówić o technologii umożliwiającej wzajemną komunikację urządzeń BFT między sobą.  W szczególności zależy nam na popularyzowaniu aplikacji BLUE ENTRY, dzięki której możliwe jest sterowanie napędami za pomocą smartfonów czy tabletów – Andrzej Trojanowski.

  Spotkanie jubileuszowe BFT Polska odbyło się w dniach 11-13 lutego, w pięciogwiazdkowym HERON Live Hotel, położonym nad malowniczym jeziorem Rożnowskim k. Nowego Sącza.

  Źródło:
  BFT Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  BFT Polska Sp. z o.o.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.