google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.07.2018
  1 USD
  3.7163
  0.0132
  1 EUR
  4.3155
  0.0119
  1 CHF
  3.7121
  0.018
  1 GBP
  4.8348
  0.0072
  1 RUB
  0.0586
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Aplikacja do zarządzania kontaktami z klientem za darmo!

  Krakowska firma BMS Creative udostępniła darmową aplikację do zarządzania kontaktami z klientem - CRM Berberis Minima. Program jest skróconą wersją systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, przeznaczoną do pracy na jednym stanowisku roboczym.

  Program można pobrać ze strony producenta.

  Berberis Minima pozwala m.in. na prowadzenie ewidencji kontrahentów, rejestrowanie i planowanie działań, tworzenie grup marketingowych oraz wysyłanie korespondencji seryjnej. Posiada także wbudowanego klienta pocztowego o stosunkowo dużej odporności na wirusy.

  Wersja bezpłatna nie udostępnia pełnej funkcjonalności dużego systemu, jednak rozbudowanie jej jest w każdej chwili możliwe, bez niebezpieczeństwa utraty wprowadzonych danych.

  W ofercie producenta znajduje się również system CRM Berberis Minor. Podobnie jak Minima, jest on przeznaczony do wykorzystania na jednym stanowisku komputerowym, lecz poza funkcjami Minimy, wspomaga także sprzedaż oraz prostą gospodarkę magazynową. Berberis Minor jest oferowany w przystępnej cenie 450 PLN netto.

  Firmy większe mogą zdecydować się na bogatszą funkcjonalnie wersję wielostanowiskową CRM Berberis, wspierającą działalność przedsiębiorstwa w całym obszarze związanym z obsługą klienta, w tym również sprzedażą, pełną gospodarką magazynową, serwisem i produkcją.

  System w tej wersji został wyposażony m.in. w unikalny graficzny interfejs do zarządzania procesami, pozwalający na bieżąco monitorować realizację wszelkich zadań w przedsiębiorstwie.

  Proponujemy zapoznanie się z wersja demonstracyjną systemu.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.