google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 26.09.2018
  1 USD
  3.6430
  -0.0081
  1 EUR
  4.2865
  -0.0074
  1 CHF
  3.7735
  -0.0038
  1 GBP
  4.7980
  -0.0007
  1 RUB
  0.0553
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyróżnij swoją bramę

  Wyróżnij swoją bramę BFTWymarzony projekt domu, idealnie dobrana elewacja i potężne ogrodzenie. Brakuje jedynie czegoś, co zwieńczyłoby całą inwestycję. Przysłowiową wisienką na torcie jest brama wjazdowa. Jednak wrota napędzane siłą mięśni już dawno odeszły w zapomnienie. Dziś sercem bramy, wprawiającym ją w ruch jest automatyczny napęd. Sprytny pilot sprawi, że powrót do domu będzie przyjemny nawet w niepogodę, a nasza posesja zyska na niepowtarzalnym wyrazie.

  Prywatność zapewniamy sobie poprzez budowę ogrodzenia, a komfort – dzięki bramom wjazdowym z automatycznym otwieraniem. Odpowiednio dobrany napęd jest elementem odpowiedzialnym za wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Oferta firmy BFT idzie o krok dalej. Nowa seria napędów PHOBOS obejmuje dwa modele: BT A40 i BT A25 – to nowoczesne siłowniki przeznaczone do bram skrzydłowych. Dopasowane do ich różnorodnych rozmiarów, ciężaru i częstotliwości otwierania.

  Bezpieczeństwo i estetyka na co dzień

  Wyróżnij swoją bramę BFTPiątkowe popołudnie, kulminacja zmęczenia po całym tygodniu pracy. A tu jeszcze trzeba wysiąść z samochodu, żeby otworzyć bramę.  I właśnie wtedy łapię nas rzęsisty deszcz. To codzienność, jeśli nie dysponujemy automatycznym rozwiązaniem. Wrota wyposażone w napęd zapewnią nieco milsze realia. Poza wygodą i możliwością powrotu do domu suchą stopą, do głosu dochodzą także walory bezpieczeństwa. Do zera zmniejszone jest bowiem ryzyko, że podczas otwierania bramy auto z kluczykami w stacyjce stanie się łupem złodzieja.

  By otwieranie i zamykanie bramy było bezpieczne w napędach PHOBOS BT A40 i BT A25 zainstalowane są fotokomórki. Kiedy tylko w linii zabezpieczonej fotokomórką pojawi się przeszkoda: dziecko czy samochód, napęd bramy natychmiast się wyłączy. Dodatkowo, wszystkie napędy firmy BFT wyposażone są w oprogramowanie typu D-TRACK. Siły niezbędne do pracy są optymalnie dobierane w każdym punkcie działania automatyki – mówi Tomasz Grzechnik, Dyrektor Techniczny w BFT Polska.

  Aby nie naruszać architektonicznej harmonii posesji, warto sięgać po rozwiązania o minimalistycznym designie, które wtopią się w otaczającą je przestrzeń, pozostając wręcz niewidocznymi.

  Nowe napędy PHOBOS czy KUSTOS charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i budową na miarę XXI. Wykonane z aluminium, powleczone najlepszymi lakierami są odporne na korozję. Pracują bezawaryjnie także w niekorzystnych warunkach atmosferycznych –  dodaje Tomasz Grzechnik, Dyrektor Techniczny w BFT Polska. Nowa seria napędów PHOBOS to dwa modele: PHOBOS BT A25 – dedykowany do bram o długości skrzydła do 2,5 m i wadze do 250 kg ze skokiem roboczym 290 mm. Drugi model to PHOBOS BT A40 – przeznaczony do bram o długości skrzydła do 4,0 m i wadze do 250 kg ze skokiem roboczym 400 mm. Napędy charakteryzują się całkowicie odmiennym designem, nawiązującym do pozostałej oferty nowych modeli siłowników i akcesoriów.

  Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązanie mocowania do uchwytu słupka z trzpieniem magnetycznym. Dzięki temu montaż jest dużo szybszy, a niewidoczny od zewnątrz trzpień jest dyskretnym elementem całej konstrukcji. Sam napęd ma zgrabną obudowę, a jego srebrno-czarna klasyczna kolorystyka idealnie współgra z otoczeniem.

  Pewnym zaskoczeniem może być zupełnie nowe wzornictwo pilota, który swoim designem przypomina Ferrari. W dodatku jeden pilot może uruchamiać nie tylko bramę wjazdową, ale również garażową, a nawet rolety i oświetlenie w domu. Możliwe jest także sterowanie bramy za pomocą odpowiednio skonfigurowanej aplikacji w Smartfonie.

  Źródło:
  BFT Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  BFT Polska Sp. z o.o.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.