google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • HONEYWELL WPROWADZA NA RYNEK SZEROKĄ GAMĘ KOREKCYJNYCH OKULARÓW OCHRONNYCH

  HONEYWELL WPROWADZA NA RYNEK SZEROKĄ GAMĘ KOREKCYJNYCH OKULARÓW OCHRONNYCHHoneywell (NYSE:HON) poszerza swoją ofertę okularów ochronnych na rynku polskim o nową gamę korekcyjnych okularów ochronnych. Najnowsze osiągnięcie produktowe oznacza, że osoby noszące korekcyjne okulary ochronne będą mieć łatwiejszy i szybszy dostęp do okularów zapewniających optymalną ochronę oraz stanowiących odpowiednie rozwiązanie zgodne z wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa w różnych branżach.

  „Znalezienie dobrych korekcyjnych okularów ochronnych może być trudne, gdyż użytkownik często musi wybierać pomiędzy okularami ochronnymi zapewniającymi dobry poziom ochrony, lecz nieposiadającymi korekcji widzenia, a okularami korekcyjnymi o słabej ochronie. Wielu pracowników decyduje się zatem na noszenie własnych okularów korekcyjnych pod goglami ochronnymi, co sprawia, że praca bywa niewygodna, trudna i, w najgorszym przypadku, skutkuje pogorszeniem widzenia,” wyjaśnia Erik Lijestrand, menedżer produktu w Honeywell Industrial Safety. „ Honeywell opracował więc kompleksowe rozwiązanie, które doskonale łączy w sobie właściwości okularów korekcyjnych oraz ochronnych”.

  HONEYWELL WPROWADZA NA RYNEK SZEROKĄ GAMĘ KOREKCYJNYCH OKULARÓW OCHRONNYCHKluczowe produkty gamy obejmują okulary SW12 oraz SW09R zapewniające użytkownikom najbardziej zaawansowaną ochronę w warunkach ekstremalnych. Okulary nadają się do szerokiego spektrum zaleceń okulistycznych oraz posiadają sportową konstrukcję, przy tym zapewniają wygodne dopasowanie poprawiające akceptację użytkowników oraz pozwalają na noszenie ich przez cały dzień w pracy. Model SW12 dostępny jest w konfiguracjach soczewek o krzywiźnie 6, podczas gdy SW09R dostępny jest zarówno z soczewkami o krzywiźnie 6, jak i 8.

  Gama obejmuje soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne oraz wysoce progresywne wykonane z jednego spośród trzech materiałów: poliwęglanu, CR39 oraz utwardzanego szkła mineralnego. Soczewki poliwęglanowe są lekkie i zapewniają wysoki poziom odporności mechanicznej. Poliwęglan to również jedyny w branży materiał soczewkowy, który jest w pełni zgodny z wymaganiami w zakresie uderzeń europejskiej normy EN166-F.

  Więcej informacji na temat okularów korekcyjnych można znaleźć na stronie www.honeywellsafety.com 

  Źródło:
  Honeywell Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Honeywell Sp. z o.o.

  Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku, stosowane w budynkach użyteczności publicznej, przemyśle, budownictwie mieszkaniowym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.