google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.09.2018
  1 USD
  3.6817
  -0.0059
  1 EUR
  4.3030
  0.0062
  1 CHF
  3.8327
  0.0128
  1 GBP
  4.8370
  0.0056
  1 RUB
  0.0544
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Monitoring w aplikacji. Tak można chronić mieszkanie

  Monitoring w aplikacji. Tak można chronić mieszkanie

  Nawet będąc poza domem, można mieć oko na to, co się w nim dzieje. Umożliwiają to nowoczesne rozwiązania – już w formie aplikacji na telefon. W ten sposób zabezpieczymy mieszkanie przed złodziejem, a nawet przypilnujemy pozostawionego samotnie pupila.

  Nowością dla bezpieczeństwa domu jest nowoczesne połączenie monitoringu i urządzenia do komunikacji. Takie rozwiązanie sprawdzi się też w garażu, biurze i każdym innym pomieszczeniu, które należy chronić.

  Jedna aplikacja, wiele możliwości

  Mowa o debiutującej właśnie kamerze Yi Home. Działanie kamery opiera się na dostępnej w języku polskim aplikacji, kompatybilnej z systemami iOS i Android, która jest dostępna w App Store, Google Play i na oficjalnej stronie marki.

  - Dzięki niej zarządzanie kamerką jest możliwe za pomocą jednego palca – mówi Jakub Tomasiczek z firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi. – Po zainstalowaniu program sam prowadzi użytkownika przez kolejne etapy konfiguracji kamery, umożliwia kontrolę nad kilkoma urządzeniami jednocześnie, zarządzanie dziennikami zdarzeń czy chronologicznymi zapisami monitoringu.

  Aplikacja odpowiada też za komunikacyjne możliwości Yi Home. Dzięki dwustronnej komunikacji audio w czasie rzeczywistym urządzenie może posłużyć do uspokojenia niesfornego psa pozostawionego w domu czy nawet spłoszenia niepożądanego gościa.

  Solidne parametry

  Pod względem funkcji Yi Home to przede wszystkim bardzo wygodne i nowoczesne urządzenie monitorujące – kamerka wykryje każdy ruch w pomieszczeniu, a informację o tym wyśle na urządzenie mobilne. W kamerce zastosowano:

  • szerokokątny obiektyw 111°,
  • 4-krotny zoom,
  • obiektyw wysokiej rozdzielczości (720p HD).

  Kamera może pozostać w trybie czuwania przez 24 godziny dzięki zastosowaniu nieinwazyjnego czujnika podczerwieni 940 mm – pozwala to na podgląd dowolnego pomieszczenia o każdej porze dnia i nocy. Ponadto użytkownik może wybrać  szczególnie interesujący obszar z przekazywanego przez kamerę obrazu – na przykład garażowe drzwi czy wejście od strony tarasu lub balkon. Pozwala to Yi Home na reakcję jedynie na ruch w wybranym punkcie, gdy przebywamy w innej części domu lub mieszkania. 

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.