google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wystarczy wycelować, wcisnąć przycisk i gotowe!

  Szybki, wszechstronny czytnik kodów kreskowych firmy Balluff do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych.

  Wystarczy wycelować, wcisnąć przycisk i gotowe!


  Wprowadzając na rynek nowy, przemysłowy czytnik kodów kreskowych BVS HS-P, firma Balluff poszerza swoją ofertę produktową w zakresie identyfikacji optycznej: ten nowy, intuicyjny czytnik ręczny zapewnia niezawodny odczyt z dużą rozdzielczością kodów znajdujących się w maksymalnej odległości 110 cm. Odczytuje również kody Direct Part Marking (DPM).

  Jest produkowany w odpornej mechanicznie obudowie o stopniu ochrony IP 65, wytrzymującej upadki z wysokości do 2 m bez ryzyka uszkodzenia. Wersja z transmisją bezprzewodową przez Bluetooth daje użytkownikowi możliwość przemieszczania się w promieniu do 100 m wokół stacji bazowej. Ten elastyczny, przenośny czytnik jest idealny do wielu zastosowań, w tym identyfikacji produktów, automatycznego uzupełniania zapasów i logistyki.

  Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu ergonomicznej obsługi, przemysłowy czytnik ręczny BVS HS-P firmy Balluff dekoduje wszystkie spotykane obecnie kody 1D, 2D i złożone, znajdujące się na obiektach nieruchomych lub przemieszczających się z prędkością do 0,8 m/s. Nawet nachylenie do 40° i obrót o 180° nie mają wpływu na niezawodność odczytu.

  System celowania optycznego z dobrze widoczną ramką laserową ułatwia manipulowanie przyrządem i akwizycję danych. Zakończenie odczytu jest potwierdzane akustycznie i optycznie za pomocą diod LED, w tym diody oświetlającej odczytywany kod, co sygnalizuje użytkownikowi poprawny odczyt w środowiskach o dużym natężeniu hałasu i o dużym natężeniu świata zewnętrznego.

  Wystarczy wycelować, wcisnąć przycisk i gotowe!

  Wersja bezprzewodowa z akumulatorem o dużej pojemności zapewnia dużą elastyczność przyrządu i umożliwia jego wykorzystanie w różnych sytuacjach. Przemysłowy czytnik ręczny BVS HS-P firmy Balluff charakteryzuje się łatwą integracją za pomocą interfejsów USB, Bluetooth czy RS232. Jego ergonomiczna konstrukcja i mała masa zapewniają wygodną, niemęczącą pracę.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.