google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.09.2018
  1 USD
  3.6817
  -0.0059
  1 EUR
  4.3030
  0.0062
  1 CHF
  3.8327
  0.0128
  1 GBP
  4.8370
  0.0056
  1 RUB
  0.0544
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Czym jest monitoring IP?

  Bezpieczeństwo, nowatorstwo i funkcjonalność stanowią podstawowe wyznaczniki innowacyjnego systemu monitoringu IP Eura Pro, który pozwala na maksymalną oraz skuteczną ochronę wszelkich obiektów.

  Wysoka klasa działania w połączeniu z praktycznością zastosowania to podstawa wyróżniająca ten rodzaj mechanizmu obserwacyjnego spośród szeregu  innych rodzajów specjalistycznych produktów podobnego typu.

  Skład zestawu

  Monitoring IP EuraTech
  Monitoring IP EuraTech

  Monitoring IP dostępny jest jako solidnie rozbudowany zestaw, w skład którego wchodzą kamery IP, rejestrator sieciowy IP, switch i router. Każdy z tych elementów odznacza się wieloma funkcjami. Za pośrednictwem kamer możliwe jest odbieranie na bieżąco obrazu. Wystarczy w tym celu wyłącznie skorzystanie z sieci IP. Kamery IP posiadają w swej konstrukcji odpowiednio wbudowane serwery, co daje sposobność używania ich, jako zupełnie odrębnego sprzętu, który nie musi być całkowicie uzależnionych od komputera.

  Elementem składowym, niezbędnym do sprawnej pracy całego systemu monitoringu charakteryzowanej kategorii, okazuje się również sieciowy rejestrator IP będący osobnym urządzeniem wykorzystywanym do zarządzania systemami monitoringu IP. Rejestrator odbiera wyświetlany przez kamery IP obraz, tym samym możliwość nie tylko obserwacji, lecz również zapisu obrazu. Do profesjonalnego działania urządzenia monitorującego potrzebny okazuje się także switch, czyli narzędzie jakie odpowiada za połączenia szeregu kamer ze wspólnym rejestratorem. Router zaś to swego rodzaju węzeł komunikacyjny, który łączy różne sieci.

  Szerokie spectrum działania

  Pionierskie rozwiązania zastosowane w omawianym systemie monitoringu IP jak również zaawansowana technologia poszczególnych elementów składowych zestawu przesądzają z jednej strony o uniwersalności użytkowania modelu IP, z drugiej natomiast gwarantują funkcjonalność oraz kompleksowość pracy. Układ zbudowany z najnowszego rejestratora sieciowego IP daje sposobność eksploatowania nawet do ponad dwudziestu kamer pracujących w rozdzielczości Full HD. Dodatkowo, zestaw tworzy także komplet megapikselowych kamer IP. Dostępny jest szeroki zakres wyboru tego typu kamer, a zatem konsumenci mają opcję idealnego dostosowania monitoringu odpowiednio do preferencji i zapotrzebowania wynikającego z charakteru konkretnego, poddawanego obserwacji terenu czy budynku. Monitoring IP może być równie dobrze stosowany w niedużych metrażowo wnętrzach, jak także na zewnątrz, na rozległych placach czy halach magazynowych. 

  Źródło:
  Eura-Tech Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Eura-Tech Sp. z o.o.

  Eura-Tech jest producentem i importerem innowacyjnych produktów i systemów z branży zabezpieczeń i automatyki domowej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.