google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 18.12.2018
  1 USD
  3.7668
  -0.0203
  1 EUR
  4.2853
  -0.0053
  1 CHF
  3.7989
  -0.0036
  1 GBP
  4.7654
  -0.0064
  1 RUB
  0.0565
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Oszczędzaj czas dzięki trwałej identyfikacji kabli i elementów

  Czasem ważny układ nie działa, ponieważ zawiódł jeden kabel ukryty w grubej wiązce. Wytypowanie go zabierze masę czasu, który jest wówczas na wagę złota. Prosta, a jednocześnie trwałe etykiety przyklejane w regularnych odstępach pomagają o wiele szybciej przywrócić sprawność układu.

  Drukarki do błyskawicznego druku etykiet na miejscu

  dFirma Brady oferuje drukarki etykiet, które drukują żądane etykiety identyfikacyjne w zaledwie kilka sekund. Drukarki te są odporne na kurz, wilgoć i pojedyncze przypadki uderzeń, ale przede wszystkim pomagają szybko zidentyfikować kabel lub element przy pomocy trwałych etykiet, dostępnych w szerokiej gamie typów, rozmiarów i kolorów.

  Szeroka gama etykiet

  Odpowiednie narzędzia w rękach profesjonalisty pomagają zakończyć zadanie szybciej i lepiej. Dlatego właśnie drukarki Brady oferują możliwość druku szerokiej gamy etykiet na wszystkie okoliczności. Aby zmieścić dużo treści na niewielkiej etykiecie wprowadź do drukarki puste etykiety flagowe. Aby zabezpieczyć kluczowy kod kreskowy na kablu przed starciem, kurzem lub wilgocią użyj samolaminującej etykiety lub koszulki termokurczliwej.

  W szybszej identyfikacji kabli w wiązkach pomaga wykorzystanie różnych kolorów. Wszystkie nasze rozwiązania w zakresie identyfikacji dostępne są w odpowiednich rozmiarach, w formie łatwych do umieszczenia w drukarce materiałów eksploatacyjnych.

  Maksymalna trwałość

  Etykiety do kabli i elementów powinny trwale przywierać do podłoża i zachowywać czytelność. Odklejające się etykiety często stanowią problem dla operatorów obsługujących szafy zasilania, szczególnie podczas awarii. Firma Brady cały czas inwestuje w opracowywanie etykiet, tuszów i klejów, które trwale przylegają do podłoża i zachowują czytelność nawet w ekstremalnych warunkach.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.