google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 24.09.2018
  1 USD
  3.6620
  0.0218
  1 EUR
  4.3092
  0.0163
  1 CHF
  3.8177
  0.0082
  1 GBP
  4.8040
  -0.0076
  1 RUB
  0.0554
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Inteligentny monitoring w Twoim domu

  Kiedyś były to tylko mrzonki przyszłości, dzisiaj każdy i każdym momecie może wiedzieć co się dzieje z jego domem czy mieszkaniem.

  Będąc w pracy klikasz w aplikację na swoim telefonie, która pokazuje Ci Twój pokój. Możesz podejrzeć co w trakcie Twojej nieobecności robi Twój zwierzak. Czy grzecznie śpi czy rozrabia biegając po pokojach i podgryzając ulubioną sofę. Ale nie tylko. Będą w pokoju obok możesz podejrzeć czy Twoje dziecko, które przed chwilą uspiałeś nie rozbudziło się.

  Inteligentny monitoring w Twoim domu Oncam Grandeye

  Inteligentny dom to w pełni zintegrowany system. Nie tylko pozwala ci sterować oświetleniem czy roletami, ale przede wszystkim, sam sprawdza i monitoruje stan urządzeń takich jak system alarmowy czy przeciwpożarowy. Wysyła do Ciebie alerty w momencie wystąpienia błędów urządzeń. Ale także informuje i wysyła na twój telefon powiadomienia w momencie wystąpienia niebezpieczeństwa. Po wykryciu niepożądanego zdarzenia system wysyła z kamery zdjęcie lub film na telefon. Ważne, aby ten obraz był w odpowiedniej rozdzielczości, ale także swoim zasięgiem obejmował jak największe pole widzenia. Na rynku pojawiły się inteligentne kamery spełniające te wymogi.

  Kamery Oncam Evolution posiadają pole widzenia 360°. W związku z czym w pokoju nie musisz już instalować 4 kamer, aby widziały całe pomieszczenie, wystarczy jedna kamera, która będzie miała podgląd na całe wnętrze. Dzięki inteligentnemu opatentowanemu systemowi dewarpingu widzimy nie tylko pole 360°, ale możemy dowolnie skalować obraz, oddalając i przybliżając go, aby dostrzec istotne dla nas szczegóły. 12 mpx rozdzielczość  sprawia, że obraz jest dostatecznie ostry, a szczegóły nie rozmazują się.

  Aby sprawdzić i przetestować funkcjonalość kamery można pobrać darmową aplikację OnVu360 z Apple Store  lub Google Play . Dostępne są tam widoki w zamontowanych już obiektach.

  Źródło:
  Oncam Grandeye
  Artykuł został dodany przez firmę

  Oncam Grandeye

  Firma Oncam Grandeye jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie kompleksowych rozwiązań CCTV wykorzystujących rejestrację obrazu 360 stopni w połączeniu z unikalną technologią dewarpingu i analizy danych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.