google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • FIRMA HONEYWELL TWORZY NOWĄ JEDNOSTKĘ DS. BEZPIECZEŃSTWA PRZEMYSŁOWEGO

  logo HoneywellHoneywell (NYSE: HON) ogłosił utworzenie Honeywell Industrial Safety - części Honeywell Automation and Control Solutions obejmującej działy specjalizujące się w rozwiązaniach dla bezpieczeństwa: Honeywell Safety Products, Honeywell Analytics, Honeywell Specialty Safety and City Technology. Utworzona w ten sposób nowa, połączona jednostka pozwala zaoferować zintegrowane rozwiązania dla bezpieczeństwa oraz systemy monitoringu środowiska pracy w czasie rzeczywistym, niezbędne do reagowania na zagrożenia bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem i poprawy produktywności.

  Wiele organizacji i ich pracowników na całym świecie już teraz polega na produktach Honeywell, by pomagać w ochronie własnej i firmy przed zagrożeniami bezpieczeństwa. Niemniej jednak, w miarę wzrostu stopnia złożoności organizacji, wzrostu ilości ryzyka oraz rozproszenia geograficznego swojej działalności, pojawia się również konieczność monitorowania w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się w ich przedsiębiorstwach,” wyjaśnia Sean Clay, wiceprezes oraz generalny menedżer w firmie Honeywell Industrial Safety, w regionie EMEA. „Dzięki połączeniu ekspertyzy kilku jednostek specjalizujacych się w dziedzinie bezpieczeństwa, Honeywell Industrial Safety potrafi wesprzeć te potrzeby, poprzez ofertę zintegrowanych rozwiązań dla bezpieczeństwa.”

  Honeywell odkrywa nowe sposoby integrowania czujników, środków ochrony idywidualnej, oprogramowania czy baz danych tak, by stworzyć precyzyjny obraz bezpieczeństwa w całym przedsiębiorstwie prezentowany w czasie rzeczywistym, który umożliwi szybkie i pewne reagowanie na zagrożenia w miejscu pracy, zapewniając jednocześnie wzrost produktywności przedsiębiorstwa, jego wydajności oraz dochodowości.

  Aby uzyskać więcej informacji od Honeywell Industrial Safety, największego na świecie dostawcy kompleksowych rozwiązań w zakresie  środków ochrony indywidualnej (ŚOI), zapraszamy na stronę  http://www.honeywellsafety.com.

  Sean Clay – Biografia

  Sean Clay – Wiceprezes / Generalny Menedżer, Honeywell Industrial Safety w regionie EMEA

  Sean Clay – Wiceprezes / Generalny Menedżer, Honeywell Industrial Safety w regionie EMEA
  Sean Clay – Wiceprezes / Generalny Menedżer, Honeywell Industrial Safety w regionie EMEA

  Jako Wiceprezes/Generalny Menedżer w firmie Honeywell Industrial Safety w regionie EMEA, Sean kieruje działalnością związaną z dostarczaniem rozwiązań z zakresu detekcji gazu oraz bezpieczeństwa osobistego, mających na celu chronić pracowników, zakład oraz środowisko, a także sprawiać, by Klienci mogli pracować skutecznie i oszczędnie. Sean uważa, że przyszłość bezpieczeństwa leży w zintegrowanych rozwiązaniach bezpieczeństwa, łączących sprzęt, oprogramowanie oraz usługi, tworząc tym samym ekosystem bezpieczeństwa zapewniający klientom wyższą ochronę oraz większą produktywność.

  Wcześniej Sean pełnił funkcję Wiceprezesa/Generalnego Menedżera w firmie Honeywell Life Safety Sensors, która zajmowała się opracowywaniem oraz produkcją technologii wykrywania ognia i gazu, chroniących ludzi, zasoby i mienie. Sean spędził również siedem lat na stanowisku Globalnego Dyrektora ds. Sprzedaży w firmie Honeywell Life Safety Sensors & Devices.

  Sean posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży bezpieczeństwa, zdobytego podczas pełnienia funkcji kierowniczych w zakresie marketingu i sprzedaży oraz usług, w szerokim spektrum połączonych sektorów przemysłowych i handlowych. Posiada dyplom MBA z zakresu Marketingu Strategicznego i Planowania uzyskany w Cranfield School of Management. Jest także licencjonowanym członkiem Institute of Directors.

  Źródło:
  Honeywell Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Honeywell Sp. z o.o.

  Honeywell dostarcza od lat rozwiązania poprawiające wydajność urządzeń i oszczędność energii, chroniące środowisko i zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku, stosowane w budynkach użyteczności publicznej, przemyśle, budownictwie mieszkaniowym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.