google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Produkty ELDES

  System ochrony GSM i inteligentnego domu ESIM364

  System ochrony GSM i inteligentnego domu ESIM364

  Zaawansowana bezprzewodowa centrala alarmowa z wbudowanym komunikatorem GSM. Nadaje się do ochrony mienia, a także sterowania i monitorowania urządzeń elektrycznych. ESIM364 posiada zgodność z normą EN50131-1 stopień 3. Centrala może posiadać do 76 linii dozorowych. Do obsługi systemu może być używany kanał GSM, linia telefoniczna PSTN, a także dwukierunkowy interfejs bezprzewodowy 868 MHz. Aby zapewnić dodatkową ochronę pracy ESIM364, można stosować dwie karty SIM. System można podzielić na 4 partycje.

  Autonomiczny system alarmowy 

  EPIR2 Autonomiczny system alarmowy

  EPIR2 – autonomiczny system alarmowy z wyposażonym modemem GSM w jednym zwartym i łatwym w urzyciu urządzeniu.Ten produkt zdobył nagrodę " Najlepszy Litewski produkt" na targach "Namų pasaulis 2010“ w Litwie. W urządzeniu EPIR2 pomieszcza się centrala, czujnik ruchu, system bezprzewodowy i moduł GSM. Cały system jest łatwy w instalacji i kontrolowaniu. Powiadomienia SMS czy wezwanie telefoniczne, o naruszeniu bezpieczeństwa są przekazywane dla Was, również do centrum monitoringu fimy zajmującej się ochroną. EPIR2 zorientowany przede wszystkim do ochrony małych i średnich objektów takich jak np.: budynki mieszkalne, garaży, domki letniskowe i samochody kempingowe.

  Karta katalogowa EPIR2

  ESIM4 - dialer GSM w wodoodpornej obudowie zasilany z baterii

  ESIM4 - dialer GSM w wodoodpornej obudowie zasilany z baterii
   

  ESIM4 umożliwia zdalny monitoring urządzeń, sterowanie, a także otrzymywanie powiadomień o stanie urzadzeń elektrycznych. Wbudowany czujnik wstrząsowy, który reaguje na udarzenia i próby włamania, pozwoli  zastosować ESIM4 do ochrony mienia. Dialer ESIM4 to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wiarygodność i elastyczności w używaniu. Przenośność i łatwość instalacji pozwoli zastosować ESIM4 do ochrony garaży, sklepów i innych budynków. Możliwe jest również podłączenie do 8 cyfrowych czujników temperatury i system będzie informował użytkownika o zmianach temperatury lub innych zdarzeniach za pomocą SMS.

  Komunikator GSM/GPRS ET082

  Komunikator GSM/GPRS ET082Moduł ET082 zaprojektowano przede wszystkim do transmisji danych przez sieć GPRS. Umożliwia monitorowanie systemu alarmowego wyposażonego w dialer PSTN przez sieć GPRS w formacie Contact ID. ET082 może wysyłać dane do stacji monitorowania jeżeli linia telefoniczna jest niedostępna oraz powiadamiać użytkownika o zdarzeniach za pomocą SMS ( 32 programowane komunikaty)

  ESIM110/120-sterownik bram automatycznych/przełącznik GSM

  ESIM110/120-sterownik bram automatycznych/przełącznik GSMSterownik ESIM110/120 przeznaczony do sterowania bram, szlabanów, drzwi i innych urządzeń elektronicznych za pomocą sieci GSM. ESIM110 jest modelem podstawowym i posiada 1 wyjście z możliwością konfigurowania poprzez internet. ESIM120 jest zaawansowana wersja sterownika, która posiada 2 wyjścia i podłączenie do serwera Eldes Smart Security. Dzięki swojej funkcjonalności, sterownik ESIM120 pozwala otworzyć/zamknąć bramę garażową lub dwie bramy i drzwi za pomocą telefonu komórkowego, SMS, lub aplikacji (widget) Android/iPhone.

  Źródło:
  TAP - Systemy Alarmowe Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  TAP - Systemy Alarmowe Sp. z o.o.

  Oferujemy techniczne środki zabezpieczenia osób i mienia charakteryzujące się niezawodnością i najwyższymi parametrami w swojej klasie. Proponowane przez nasza firmę urządzenia posiadają wymagane atesty oraz pełną gwarancję.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.