google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 26.09.2018
  1 USD
  3.6430
  -0.0081
  1 EUR
  4.2865
  -0.0074
  1 CHF
  3.7735
  -0.0038
  1 GBP
  4.7980
  -0.0007
  1 RUB
  0.0553
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Autonomiczne rejestratory danych Expert Logger najnowszej generacji

  Firma Delphin Technology AG wprowadza na rynek nową generację rejestratorów danych Expert Logger, łączących najnowocześniejszą technologię komunikacyjną z zaawansowanymi obwodami pomiarowymi.

  Delphin Expert Logger

  Są one oferowane w trzech wersjach, przetwarzających dane w 16, 32 lub 46 analogowych kanałach wejściowych. W zależności od modelu udostępniają dodatkowo do 8 cyfrowych wejść/wyjść i pojedynczy interfejs SDI12. Główne obszary zastosowań obejmują systemy testowania produktów, pomiar parametrów środowiskowych, laboratoryjne systemy akwizycji danych oraz prace badawcze.

  Wszystkie wejścia analogowe rejestratorów są wzajemnie odizolowane galwanicznie. Wbudowany 24-bitowy przetwornik A/C zapewnia szybkości próbkowania do 50 pomiarów na sekundę na kanał. Ze względu na brak jakichkolwiek części elektromechanicznych (np. przekaźników), nowe rejestratory są ciche, nie wymagają serwisowania i nie podlegają naturalnemu zużyciu.

  Wszystkie rejestratory Expert Logger są wyposażone w wewnętrzną pamięć o pojemności 4 GB, mieszczącą do 100 milionów wyników pomiarów rejestrowanych wraz ze znacznikiem obejmującym datę i czas. Pojemność pamięci masowej może być powiększona za pomocą zewnętrznej pamięci USB lub pamięci sieciowej (NAS). Zbierane na bieżąco wyniki pomiarów lub dane zapisane w wewnętrznej pamięci mogą być przesyłane do sieci za pomocą zintegrowanych modułów UMTS lub WLAN.

  Expert Logger został wyposażony w funkcję "sleep" zmniejszającą zużycie energii, powodującą jego automatyczne wyłączanie podczas przerw w pomiarach. Może pracować niezależnie od obecności sieci energetycznej, pobierając zasilanie z baterii, akumulatorów lub paneli słonecznych. Obsługuje standardy komunikacyjne CanBus, ModBus i ProfiBus.

  Wewnętrzne kanały programowe, realizujące operacje m.in. całkowania i monitorowania wartości granicznych umożliwiają przetwarzanie online wyników pomiarów i rejestrację ważnych danych.

  Użytkownicy mogą szybko i efektywnie rozpocząć pracę z rejestratorem Expert Logger wykorzystując darmowe oprogramowanie ProfiSignal Go. Służy ono do badania trendów i prowadzenia szczegółowych analiz. Umożliwia też eksport danych w formacie ASCII do arkusza MS Excel lub do konwersji na format TDM.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.