google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.07.2018
  1 USD
  3.7163
  0.0132
  1 EUR
  4.3155
  0.0119
  1 CHF
  3.7121
  0.018
  1 GBP
  4.8348
  0.0072
  1 RUB
  0.0586
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Sztywne zawieszki i oznaczenia dotyczące bezpieczeństwa, odporne na czyszczenie w agresywnym środowisku

  Sztywne oznaczenia i zawieszki ToughWash firmy Brady zachowują czytelność i trwałość nawet w warunkach częstego czyszczenia w agresywnym środowisku. Zawieszki i oznaczenia wykonane z zastosowaniem objętego zgłoszeniem patentowym procesu powlekania ochronną warstwą plastiku stanowią skuteczny sposób przekazywania ważnych informacji wizualnych na temat bezpieczeństwa oraz zasad lean management, zwiększając bezpieczeństwo, wydajność pracy oraz zgodność z przepisami, nawet w najtrudniejszych warunkach.

  Odporność na czyszczenie w agresywnym środowisku

  Sztywne zawieszki i oznaczenia dotyczące bezpieczeństwa, odporne na czyszczenie w agresywnym środowisku BradyDzięki swojej wytrzymałej konstrukcji sztywne oznaczenia i zawieszki ToughWash są odporne na oddziaływanie ciśnienia (maks. 1500 psi) oraz wysokiej temperatury (maks 80°C) przy zachowaniu minimalnej odległości 152,40 mm. Podane parametry brzegowe mogą się nieco różnić w zależności od rodzaju powierzchni, na której umieszczono oznaczenie. Dzięki temu sztywne oznaczenia i zawieszki ToughWash doskonale sprawdzają się w branżach przemysłu, w których stosuje się ciśnieniowe systemy czyszczenia, na przykład w branży spożywczej lub farmaceutycznej. Wstępnie zadrukowane sztywne oznaczenia i zawieszki ToughWash stanowią doskonałe uzupełnienie samoprzylepnych etykiet ToughWash, które można drukować na miejscu przy użyciu drukarki firmy Brady.

  Większe bezpieczeństwo produktów

  Oznaczenia i zawieszki ToughWash są wykrywalne przez detektory metalu i promieniowanie RTG, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem produktów. Dzięki kolorowym nadrukom w wysokiej rozdzielczości oznaczenia i zawieszki ToughWash nadają się idealnie do informowania o wymogach dotyczących zgodności z procedurą oraz bezpieczeństwie pracy na linii produkcyjnej, gdzie zapewniają większą zgodność z procedurami oraz bezpieczeństwo produktów.

  Nieograniczone możliwości dostosowywania do indywidualnych potrzeb

  Wstępnie wydrukowane oznaczenia i zawieszki ToughWash oferują niezliczone opcje personalizacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb. Zawieszki są dostępne w dwóch rozmiarach, mogą być łączone w serie i uzupełniane o kolorowy nadruk z wybranym zdjęciem lub rysunkiem. Oznaczenia oferują możliwość wykonywania kolorowych nadruków na jednej lub obu stronach. Są dostępne w 8 rozmiarach (oznaczenia prostokątne) lub 1 rozmiarze (oznaczenia okrągłe). Zarówno sztywne zawieszki, jak i oznaczenia są wyposażone w otwory ułatwiające ich zamocowanie przy użyciu opasek kablowych.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.