google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • GE Power Controls - System rozliczania czasu pracy na zleceniach produkcyjnych

  Logo AutoID

  AutoID Polska S.A. wdrożyła System Rejestracji Czasu Pracy Pracowników pracujących na poszczególnych zleceniach produkcyjnych.

  GE oferuje wyjątkową różnorodność światowej klasy technologii stosowanych w takich dziedzinach jak: energetyka, transport, medycyna, systemy zabezpieczeń i uzdatnianie wody. Szeroki wachlarz produktów połączony jest z przemysłowymi i konsumenckimi usługami finansowymi.

  W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rosnącym zatrudnieniem Klient zgłosił zapotrzebowanie na system, który zautomatyzuje, przyspieszy  i usprawni proces rejestracji czasu pracy pracowników pracujących na poszczególnych zleceniach i gniazdach produkcyjnych.

  Po analizie i wykonaniu projektu AutoID Poslka S.A. przystąpiła do realizacji projektu.

  Na hali produkcyjnej przy każdym gnieździe produkcyjnym zamontowano czytniki obsługujące karty zbliżeniowe. Czytniki zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby tego projektu przez AutoID Factory Sp. z o.o.. W chwili przyjścia pracownika do gniazda produkcyjnego wkłada on kartę do czytnika co powoduje zarejestrowanie rozpoczęcia czasu pracy na danym gnieździe lub zleceniu. Po tej czynności system sprawdza czy Pracownik był przeszkolony do pracy na tym stanowisku, posiada aktualne badanie lekarskie, oraz czy ma uprawnienia do wykonywania danej czynności. W zależności od tej informacji nad stanowiskiem pracy zapala się lampa sygnalizacyjna. Jeżeli wszystko jest poprawne zapala się zielona lampka a jeżeli któreś kryterium nie jest spełnione to zapala się czerwona lampka i Pracownik nie może pracować na tym stanowisku lub czynności.
  Przy każdej zmianie gniazda (stanowiska pracy) system rejestruje początek oraz koniec pracy jednocześnie rejestrując przerwy, przezbrojenia lub inne przestoje czasowe występujące między pracą.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient posiada bardzo precyzyjne raporty wyliczające m. inn.:

  • łączny czas pracy w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca,
  • czas pracy względem danego zlecenia produkcyjnego,
  • czas pracy względem stanowiska pracy,
  • koszty pracy związane z wykonaniem poszczególnych zleceń,
  • efektywność poszczególnych stanowisk pracy,
  • efektywność poszczególnych Pracowników.

  Dzięki takim raportom Klientowi jest znacznie łatwiej wprowadzać zmiany oraz optymalizować produkcję.

  Po zakończeniu wdrożenia i uruchomieniu systemu AutoID Polska S.A. zapewniła wsparcie i pomoc dla użytkowników oraz świadczy usługi wsparcia dla bieżących potrzeb Klienta.

  Źródło:
  AutoID Polska S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  AutoID Polska S.A.

  Nasza misja to dostarczanie rozwiązań opartych o automatyczną identyfikację przedmiotów, zdarzeń i osób, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych światowych technologii oraz własnych rozwiązań stworzonych w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.