google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • ZEWNĘTRZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ - NOWA OFERTA SZKOLENIOWA PISA

  Logo PISA, Polska Izba Systemów AlarmowychTworzenie systemów zabezpieczeń umiejscowionych na zewnątrz budynków było zawsze owiane mgłą tajemnicy. Z tymi systemami radzili sobie dobrze tylko doświadczeni fachowcy.

  Czynniki z reguły od człowieka niezależne takie, jak warunki klimatyczne (słońce, wiatr, deszcz i śnieg) czy otaczająca przyroda (rośliny i zwierzęta), przeszkadzają w realizacji skutecznych systemów. Jeżeli dodamy do tego pomieszanie w nomenklaturze stosowanej w obiektach cywilnych i wojskowych, pojawia się ponury obraz rzeczywistości, do której większość inwestorów i instalatorów z reguły nie zagląda.

  Zmiana podejścia wymuszona przez Normy Obronne oraz nowe polskie normy i przepisy prawa powoduje, że chcąc czy nie chcąc, wiele osób będzie musiało stanąć przed trudnym problemem wyboru systemu, jego zaprojektowania, zainstalowania i eksploatacji.

  Wybór sposobu zabezpieczania zależy od tego czy mamy do czynienia z potrzebą zmierzenia się z ochroną obrysową, peryferyjną czy też obwodową, oraz w jakim otoczeniu będą pracowały urządzenia.

  Przeprowadzenie kursantów przez meandry problemów mnożących się przed inwestorami, projektantami i instalatorami zewnętrznych systemów zabezpieczeń oraz wszechstronne przygotowanie do realizowania tak trudnego przedsięwzięcia, jest podstawowym zadaniem nowej propozycji edukacyjnej Polskiej Izby Systemów Alarmowych.

  Kurs podzielono na bloki tematyczne w celu zapewnienia słuchaczom możliwości swobodnej koncentracji uwagi na wybranych zagadnieniach – w zależności od zainteresowań i potrzeb zawodowych.

  Wykłady merytoryczne są połączone z zajęciami praktycznymi uwzględniającymi demonstrację przykładowych zastosowań i rozwiązań systemowych.

  Kurs jest przeznaczony dla projektantów, instalatorów i dostawców, inwestorów i administratorów, a także wszystkich uczestników procesu planowania, projektowania, realizacji, utrzymania w ruchu oraz zarządzania instalacjami zewnętrznych systemów zabezpieczeń.

  Treści założeń i programu Kursu zostały zamieszczone na www.pisa.org.pl w zakładce „Ośrodek Szkoleniowy”. 

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.