google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kompaktowa bezprzewodowa kamera z panoramicznym obiektywem do monitoringu

  Logo Planet TechnologyPlanet ICA-W8200 to 2 megapikselowa bezprzewodowa kamera IP typu fisheye, która obsługuje formaty kompresji h.264, MPEG-4 oraz JPEG i zapewnia doskonałą jakość obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1440 x 1440 pikseli, z prędkością 15 klatek na sekundę.

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet TechnologyKamera została wyposażona w profesjonalny sensor obrazu o 2 megapikselowej rozdzielczości, dzięki czemu ICA-W8200 zapewnia wysokiej jakości obraz wraz z funkcją widoku panoramicznego, który wyświetlany jest w 4 oknach i umożliwia nagrywanie obrazu z 4 różnych kątów widzenia jednocześnie. W przypadku montażu na ścianie możliwe jest skorzystanie z panoramicznego widoku 180°, natomiast przy montażu na suficie dostajemy do dyspozycji tryb 360°. Pozwala to na redukcję kosztów montażu systemu monitoringu poprzez instalację mniejszej liczby kamer IP.

  Dzięki swojej konstrukcji ICA-W8200 świetnie nadaje się do monitorowania butików, sklepów, restauracji lub budynków użyteczności publicznej.

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet Technology

  Pełny nadzór z widokiem 360º

  Kamera ICA-W8200 została wyposażona w obiektyw fisheye, który pozwala na monitorowanie całego pomieszczenia za pomocą tylko jednej kamery co jest wygodniejsze niż korzystanie z tradycyjnego mechanizmu PTZ. Zniekształcony półkolisty obraz charakterystyczny dla obiektywów fisheye zostaje przekształcony w konwencjonalny prostokątny obraz. Kamera umożliwia uzyskanie podglądu na żywo i korzystanie z takich funkcji jak detekcja ruchu i naruszanie obiektywu kamery bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania - wystarczy przeglądarka internetowa. Funkcja korekcji obrazu w ICA-W8200 umożliwia korzystanie z funkcji e-PTZ, co pozwala na dokładne badanie obszaru o dużej powierzchni.

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet Technology

  Wyjątkowa jakość obrazu

  Oprócz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak Wide Dynamic Range (WDR) i 3-Dimensional Noise Reduction (3DNR), Planet ICA-W8200 jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy z nagrania video. Skutkuje to bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet Technology

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet Technology

  Zdolność do pracy w dzień i w nocy

  Aby dostosować się do ciągle zmieniających się warunków oświetleniowych, kamera Planet ICA-W8200 jest wyposażona w zdejmowalny filtr IR-cut. Rozwiązanie to pozwalają na uzyskanie kolorowego obrazu w warunkach słabego oświetlenia oraz czarno-białego obrazu w kompletnych ciemnościach. ICA-W8200 jest w stanie dostarczać wyraźny obraz przez 24 godziny na dobę.

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet Technology

  Zaawansowane zarządzanie zdarzeniami

  ICA-W8200 oferuje funkcje wspomagające nadzór, w tym obsługę interfejsu DI/DO, zgodność z kartami microSD i dwukierunkową komunikację głosową po podłączeniu zewnętrznego głośnika i mikrofonu. Kamera może zostać wykorzystana do wideokonferencji dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej.

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet Technology

  Wykrywanie ruchu i alarmy

  Planet ICA-W8200 umożliwia łatwą konfigurację okna detekcji ruchu poprzez wbudowany interfejs zarządzania. Użytkownicy mogą określić wielkość obiektu i czułość wykrywania ruchu. Kamera jest w stanie wysłać powiadomienie, zrzut ekranu i alarm na e-mail. To umożliwia szybką reakcję na zdarzenia, bez względu na to, gdzie znajduje się użytkownik.

  Bezprzewodowa kamera IP typu fisheye Planet Technology

  Wysoka jakość obrazu przez łączność bezprzewodową w standardzie 11n

  Kamera ICA-W8200 obsługuję technologię bezprzewodowej łączności IEEE 802.11n aby komunikować się z maksymalną szybkością i bezpieczeństwem, dzięki szyfrowaniu WEP/WPA. Pozwala to na na strumieniowanie wysokiej jakości obrazu do odległych miejsc i urządzeń mobilnych. Funkcja Site Survey pozwala na łatwe połączenie się z dostępną siecią bezprzewodową. Zgodność ze standardem ONVIF umożliwia bezproblemową współpracę z urządzeniami do monitoringu innych producentów, co ułatwia instalację kamery w istniejącym systemie monitoringu. Kamera zawiera również 64-kanałowe oprogramowanie do centralnego zarządzania. Planet ICA-W8200 jest niezaprzeczalnie najlepszym wyborem dla niezawodnego i wysokiej nadzoru wydajności.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.