google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.05.2018
  1 USD
  3.6252
  -0.0363
  1 EUR
  4.2812
  -0.0179
  1 CHF
  3.6385
  -0.0256
  1 GBP
  4.8814
  -0.0257
  1 RUB
  0.0592
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pomóżmy najmłodszym razem z FIBARO - Christmas Charity Expedition

  Święta coraz bliżej, jednak nie każde dziecko może liczyć na wyjątkowe prezenty pod choinką. FIBARO, chcąc, by Boże Narodzenie było dniem spełnionych marzeń, dniem pełnym niespodzianek i radości, rozpoczyna 12 grudnia wyjątkową akcję - „Christmas Charity Expedition”. Każdy z nas będzie mógł pomóc Świętemu Mikołajowi, dotrzeć na czas z prezentami do Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu – wystarczy jedno kliknięcie.

  Strona internetowa akcji Fibaro Charity ExpeditionW piątek 12 grudnia uruchomiona zostanie specjalna strona internetowa akcji Fibaro Charity Expedition (www.xmas.fibaro.com). – Zależy nam na tym, aby zebrać jak największą liczbę osób, które pomogą naszemu Świętemu Mikołajowi dotrzeć na czas z prezentami do domu dziecka nr 3 w Poznaniu – mówi Ewa Bujak z Fibar Group_. – Chcemy wykorzystać fakt, iż nasza firma ma zasięg ogólnoświatowy i dzięki temu połączyć nasze siły, by pomagać globalnie tym, którzy lokalnie tego potrzebują – dodaje Bujak.

  W trakcie trwania akcji Mikołaj, wraz ze swoim świątecznym pomocnikiem, małym Motion Sensorem - będzie podróżować po wirtualnej mapie świata, odwiedzając poszczególnych partnerów FIBARO. Każdy internauta w bardzo prosty sposób może przyłączyć się do tej wyjątkowej wyprawy i za pomocą kliknięcia w specjalny przycisk, przesunąć jego sanie w kolejne miejsce na mapie. Co ważne, użytkownik będzie mógł kliknąć przycisk tylko raz dziennie. – W momencie, gdy nasz Mikołaj dotrze do któregoś z partnerów FIBARO, na stronie pojawi się filmik z wyjątkowymi, świątecznymi życzeniami od konkretnego teamu – wyjaśnia Ewa Bujak. – W ten sposób, nasza strona zamieni się w jedną dużą globalną kartkę ze świątecznymi życzeniami – dodaje.

  Fibaro Charity Expedition potrwa do 23 grudnia, Święty Mikołaj ma do przebycia 53 150 km w 12 dni – tylko od aktywności użytkowników zależy czy przybędzie z prezentami do Domu Dziecka nr 3 na czas.

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.