google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 19.12.2018
  1 USD
  3.7619
  -0.0049
  1 EUR
  4.2846
  -0.0007
  1 CHF
  3.7875
  -0.0114
  1 GBP
  4.7607
  -0.0047
  1 RUB
  0.0560
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • ZAMEL CET na targach Energetab 2008

   

   

   

   

  Grupa ZAMEL CET uczestniczyła w 21. edycji Międzynarodowych Energetycznych Targów Energetab, które odbyły się w dniach 16-18 września br. w Bielsku – Białej.

  Tegoroczna impreza, która jest największym i najliczniej odwiedzanym tego typu wydarzeniem w Polsce, zgromadziła ponad 700 wystawców z 18 krajów na 26 tys. m2 powierzchni wystawienniczej.

  Podczas trwania targów odbył się premierowy pokaz nowości z oferty ZAMEL CET. Po raz pierwszy pokazano produkty z gamy dzwonków i gongów Sundi: ekskluzywną szklaną linię dzwonków przewodowych – Glasso i Vetro, nowy dzwonek czaszowy oraz siedem nowatorskich dzwonków bezprzewodowych. Odwiedzający stoisko firmy ZAMEL CET mogli również zapoznać się ze skonsolidowaną ofertą dla przemysłu oraz z nowością tego sezonu - przewodami sterowniczymi CETRONIC.

  - Od kilku lat jesteśmy obecni na targach Energetab, tegoroczną edycję uważam za bardzo udaną – podsumowuje Katarzyna Łodzińska, wspólnik Grupy ZAMEL CET – Była to dla nas wyjątkowa wystawa, między innymi dlatego, że po raz pierwszy pokazaliśmy najnowsze produkty: przewodowe i bezprzewodowe dzwonki. Nowości bardzo spodobały się odwiedzającym nas klientom, zebraliśmy już pierwsze zamówienia. Produkty będą dostępne w sprzedaży w październiku - dodaje.

  Stoisko ZAMEL CET, które w tym roku mieściło się w największym pawilonie „O”, przyciągało uwagę swoją zaskakującą zabudową, ciekawą kolorystyką i przyjazną atmosferą oraz wytworną damą w czerwieni zachęcającą z balkonu do zobaczenia wystawy ZAMEL CET.Po rozmowach z przedstawicielami firmy, klienci mieli okazję zobaczyć pokaz body painting.

  Na odwiedzających stoisko ZAMEL CET, oprócz specjalistów gotowych odpowiedzieć na każde pytanie, czekał szereg świecących upominków, egzotycznych drinków i wygodna kanapa na piętrze. Oprócz największych klientów z całej Polski, firmę odwiedziło szereg gości zza granicy, między innymi z Grecji, Ukrainy, Litwy, Rosji, Czech, Słowacji, Białorusi i Norwegii.

  Grupa Zamel CET dziękuje za wizytę na stoisku podczas tegorocznej edycji targów i zaprasza na kolejną odsłonę wystawy w 2009 - jubileuszowym dla firm ZAMEL CET roku!

  Źródło:
  ZAKŁAD MECHANIKI i ELEKTRONIKI Sp. j. J. W. Dzida, K. Łodzińska
  Artykuł został dodany przez firmę

  ZAMEL Sp. z o.o.

  Nasza oferta obejmuje 8 grup produktowych: EXTA – automatykę budynkową , SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody,...

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.