google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.09.2018
  1 USD
  3.6685
  -0.0132
  1 EUR
  4.2929
  -0.0101
  1 CHF
  3.8005
  -0.0322
  1 GBP
  4.8406
  0.0036
  1 RUB
  0.0548
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Holograficzny ZAMEL CET TRUCK TOUR

   

  Z początkiem maja rusza ogólnopolski ZAMEL CET TRUCK TOUR. W ramach organizowanej akcji w dniach 9.05. – 5.06. 23 największe miasta Polski odwiedzi niecodzienna, mobilna wystawa hologramów, która jest zebraną kolekcją naświetleń laserowych z całego świata.

  Ponad 120 prac wraz z urządzeniami holowizyjnymi, tworzących jedną z największych wystaw tego typu w Europie, będzie można zobaczyć za darmo niemal w całej Polsce dzięki firmie ZAMEL CET.

  Naświetlenia laserowe na różnorodnych podkładlach przedstawiają najnowszą światową technologię trójwymiarową. Tematyka zgromadzonych na wystawie hologramów jest bardzo zróżnicowana. Trójwymiarowe wyobrażenia znanych osób, architektury, zwierząt i roślin, a także figur geometrycznych oraz przedmiotów codziennego użytku, pojawiają się i znikają w przestrzeni w miarę jak widzowie przemierzają ekspozycję. Poza interesującymi trójwymiarowymi obrazami, na wystawie będzie można zobaczyć także urządzenia holowizyjne, służące m.in. do obserwacji przepływu ładunków elektrycznych w różnych środowiskach. Całość tworzy wyjątkowy zbiór i w odróżnieniu od kin trójwymiarowych, nie wymaga posiadania specjalnych okularów.

  Wystawa umiejscowiona jest w oryginalnym amerykańskim trucku Kenworth, który stanowi nie lada atrakcję samą w sobie. 18 m długości, 4,5 m wysokości, a wewnątrz oprócz ww. wystawy, zorganizowana zostanie ekspozycja najnowszych produktów firmy ZAMEL CET posiadających zabezpieczenia holograficzne.

  W kwietniu firma ZAMEL CET, lider na polskim i europejskim rynku w produkcji dzwonków mieszkaniowych wprowadziła hologramy zabezpieczające na swoje produkty. Hologramy umieszczone na produktach znajdujących się w obrocie handlowym są dla klientów gwarancją ich oryginalności i jakości.

  Celem akcji jest zapoznanie szerokiego grona odbiorców z niezwykle interesującym tematem hologramów artystycznych i poinformowanie klientów o wprowadzeniu hologramów zabezpieczających na wybrane produkty ZAMEL CET. Firma chce utrwalić w pamięci klientów skojarzenia „hologram – oryginalny produkt”.

  Niebanalna wystawa wywierająca ogromne wrażenie na odbiorcach niezależnie od wieku i zainteresowań, może być równocześnie wspaniałą lekcją fizyki, która w obrazowy sposób tłumaczy zagadnienia siatki dyfrakcyjnej oraz zjawiska załamania i uginania światła.

  Ekspozycja, w ciągu miesiąca, objedzie całą Polskę zatrzymując się na jeden dzień w każdym z wyznaczonych, na planowanej trasie przejazdu, miast. Dłuższy przystanek będzie miał miejsce na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas trwania targów EXPOPOWER, GREENPOWER i AUTOMA.

  Na stronie internetowej www.zamelcet.com w pierwszych dniach maja uruchomiona zostanie odrębna zakładka poświęcona akcji ZAMEL CET TRUCK TOUR, w której można będzie sprawdzić trasę przejazdu i godziny otwarcia wystawy, jak również przeczytać bieżące relacje i obejrzeć materiał zdjęciowy z miejsc pobytu.

  Patronem medialnym akcji jest magazyn branżowy ELEKTROSYSTEMY.

   

  Lista miast

   

  Źródło:
  ZAKŁAD MECHANIKI i ELEKTRONIKI Sp. j. J. W. Dzida, K. Łodzińska
  Artykuł został dodany przez firmę

  ZAMEL Sp. z o.o.

  Nasza oferta obejmuje 8 grup produktowych: EXTA – automatykę budynkową , SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody,...

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.