google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Efektywne rozwiązanie do nadzoru dla małych i średnich firm

  Logo Planet TechnologyPlanet NVR-1615 to 16 kanałowy sieciowy rejestrator video z wbudowanym systemem Linux, który z powodzeniem można stosować w restauracjach, sklepach detalicznych, magazynach itp. NVR-1615 obsługuje kamery IP o rozdzielczości do 5 megapikseli, z kodowaniem obrazu h.264, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość obrazu w monitoringu na żywo, oraz nagrywaniu i odtwarzaniu plików.

  Rejestrator umożliwia również wyświetlanie obrazu w jakości HD na dowolnym podłączonym kompatybilnym ekranie. Dwa wbudowane dyski twarde 4TB SATA III oraz interfejs e-SATA zapewniają większą pojemność na przechowywanie nagrań. Planet NVR-1615 został wyposażony w wiele funkcji wspomagających monitoring - wykrywa podejrzane zdarzenia, umożliwia wysyłanie powiadomienia e-mail po uruchomieniu alarmu i obsługuje zapis na serwerach FTP, HTTP oraz TCP. Rejestrator ten jest w stanie poprawić bezpieczeństwo monitorowanego obszaru. Co więcej, jest on w pełni kompatybilny z aplikacją mobilną oraz przeglądarką Internet Explorer w systemie Windows, co ułatwia dostęp do urządzenia.

  Kanałowy sieciowy rejestrator video Planet NVR-1615

  Wyświetlanie obrazu o wysokiej rozdzielczości

  NVR-1615 został wyposażony w port HDMI oraz VGA, co pozwala na podłączenie dwóch ekranów do podglądu obrazu na żywo. Rozwiązanie to eliminuje konieczność zakupu dodatkowego komputera, aby uzyskać podgląd obrazu z urządzenia. Poza tym rejestrator może być obsługiwany za pomocą myszy USB.

  Kanałowy sieciowy rejestrator video Planet NVR-1615

  Zdalny podgląd w czasie rzeczywistym

  Z rejestratorem Planet NVR-1615 jesteś w stanie wyszukać i zainstalować podłączone kamery za pomocą interfejsu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Oprócz interfejsu WWW, NVR-1615 obsługuje również oprogramowanie aCV3m dla smartfonów, co pozwala na połączenie się z urządzeniem w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

  Kanałowy sieciowy rejestrator video Planet NVR-1615

  Zarządzanie przez oprogramowanie CMS (Central Management System)

  Oprogramowanie CMS rejestratora NVR-1615 może obsłużyć maksymalnie do 256 kanałów. Dzięki niskiej przepływności i nieograniczonemu zarządzaniu grupami, oprogramowanie CMS jest w stanie wyświetlić do 64 kanałów na jednym ekranie i łatwe przełączanie się między grupami z 256 kanałami w trybie podglądu na żywo, lub 16 kanałami na ekran w trybie odtwarzania. Oprogramowanie CMS doskonale nadaje się do nadzoru sieci sklepów handlowych przez Internet, dużych instalacji w środowisku sieci LAN, lub w systemach, w których centrum sterowania jest wykorzystywane do zarządzania wieloma rejestratorami NVR. 

  Kanałowy sieciowy rejestrator video Planet NVR-1615

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.