google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.09.2018
  1 USD
  3.6702
  0.0017
  1 EUR
  4.2912
  -0.0017
  1 CHF
  3.7985
  -0.002
  1 GBP
  4.8412
  0.0006
  1 RUB
  0.0553
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • DOMOPHONE – twój domofon ukryty w telefonie

  Monitoring, opcja rozmowy z gościem, nagrywanie i sterowanie bramą wjazdową z każdego miejsca na świecie. Nie - to nie opis skomplikowanego systemu monitorującego rodem z serialowej rezydencji Dynastii. Te zakres funkcjonalności, które posiada DOMOPHONE firmy AC Software – nowe urządzenie, dzięki któremu dowiesz się kto przychodzi, nawet jeśli nie ma cię w domu.

  dUrządzenie firmy Ac Software to domofon w wersji mobilnej, który pozwala na kontrolę tego co się dzieje w otoczeniu naszego domu, nawet jeśli znajdujemy się drugim końcu świata. Jak działa urządzenie? W momencie, kiedy ktoś dzwoni do furtki, urządzenie łączy się z naszym smartfonem lub tabletem, na którym wyświetla się obraz z kamery. Dzięki aplikacji możemy porozmawiać z gościem, a także wpuścić go na teren posesji, dzięki funkcji sterowania zamkiem bramy wjazdowej. Jeśli nie możemy odebrać połączenia w danej chwili, istnieje opcja nagrania i sprawdzenia w wolnej chwili, kto nas odwiedził. Aplikacja pozwala nam na rejestrację aż 100 nagrań i 500 zdjęć.

  DOMOPHONE współpracuje z urządzeniami mobilnymi, jak smartfony czy tablety. Można nim sterować za pomocą iPhone’a, iPada, a także innych urządzeń z systemem Android oraz komputerem z systemem Windows. Z videodomofonem można połączyć się za pomocą sieci GDGE, 3G lub 4G. Po zainstalowaniu aplikacji na kilku telefonach wszyscy domownicy mogą odbierać połączenia z domem.

  Zestaw DOMOPHONE składa się w zasadzie z dwóch elementów – videodomofonu, który instaluje się przy furtce oraz aplikacji na telefon, która pozwala zobaczyć i porozmawiać z gościem odwiedzającym nasz dom. Videodomofon wyposażony jest we wszystko co potrzebne: kamerę, oświetlenie, głośnik, mikrofon oraz przycisk wywołania. Aby cały proces mógł zakończyć się sukcesem, videodomofon musi być jedynie podłączony do zasilania i połączony z domową siecią WiFi lub przez kabel ethernetowy. Produkt występuje w trzech wersjach kolorystycznych: stal szlachetna, jasny brąz, złoto.

  Źródło:
  AC SOFTWARE SP. Z O.O.
  Artykuł został dodany przez firmę

  AC SOFTWARE SP. Z O.O.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.