google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.05.2018
  1 USD
  3.6252
  -0.0363
  1 EUR
  4.2812
  -0.0179
  1 CHF
  3.6385
  -0.0256
  1 GBP
  4.8814
  -0.0257
  1 RUB
  0.0592
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowoczesne i inteligentne „Wille Jagielska”

  Bezprzewodowy system FIBARONowoczesne domy wyposażone w inteligentny, zintegrowany i bezprzewodowy system FIBARO, który gwarantuje między innymi najwięcej funkcji sterowania roletami, podnosi poziom bezpieczeństwa oraz komfortu lokatorów – tego rodzaju rozwiązania w swojej inwestycji „Wille Jagielska”, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego w Warszawie, oferuje deweloper RAWA Sp. z o.o..

  System inteligencji budynkowej FIBARO to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia sterowanie każdym elektrycznym sprzętem w domu, a także roletami, drzwiami, oknami. Za pomocą urządzeń sterujących, zainstalowanych w puszkach podtynkowych lub w samym urządzeniu oraz bezprzewodowej centralki, można zarządzać ogrzewaniem, oświetleniem i sprzętami RTV/AGD. Automatyka budynkowa niezwykle przydaje się tym, którzy decydują się na kupno domów o dużej powierzchni. Z takiego założenia wyszła także firma inwestycyjno-budowlana RAWA Sp. z o.o., która oferuje instalację urządzeń FIBARO w swoich domach na warszawskim Ursynowie.

  W pakiecie deweloperskim domy wyposażone są w system FIBARO z centralką umożliwiającą sterowanie roletami za pomocą aplikacji dostępnej na smartfony, natomiast cała instalacja w budynkach została zaprojektowana tak, by każdy właściciel mógł rozbudowywać system inteligencji budynkowej o kolejne urządzenia, według własnych potrzeb.

  Możliwości systemu nie organiczną się bowiem tylko do otwierania i zamykania rolet. Zależnie od naszych preferencji inteligentny dom daje mieszkańcom możliwość zaprogramowania działań w czasie, pozwala ustawić poziom podnoszenia rolet, a dodatkowo umożliwia operowania roletami, w każdej części domu, bez ruszania się z kanapy czy fotela. Idealnie sprawdzi się on także, jako strażnik bezpieczeństwa domowników. Poprzez odpowiednie zaprogramowanie, rolety są w stanie samodzielnie reagować na różnego rodzaju alarmy, takie jak włamanie, zalanie czy pożar. Doskonałym sposobem zapobiegającym chociażby kradzieżom, jest także sterowanie systemem z każdego miejsca na świecie. Tym samym przebywając na wakacjach możemy zdalnie podnosić lub opuszczać rolety, symulujący naszą obecność w domu, a co za tym idzie, skutecznie odstraszać potencjalnych złodziei obserwujących posesję.

  Domy wyposażone w system FIBARO to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo, ale także ogromna oszczędność. Dzięki wbudowanej funkcji pomiaru zużycia energii elektrycznej, możemy w prosty sposób sprawdzić ile energii zużywamy w naszym domu. Taka funkcja pozwala nie tylko dokładnie oszacować koszty rachunków za energię elektryczną, ale także pomaga nam w programowaniu systemu w taki sposób, aby pozwalały one zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy.

  Nowoczesne i inteligentne Wille Jagielska, FibarNowoczesne i inteligentne Wille Jagielska, Fibar

  Dodatkowo dla klientów dewelopera RAWA Sp. z o.o., którzy zdecydują się na kupno domu w kameralnej inwestycji „Wille Jagielska”, firma Fibar Group przewidziała wyjątkowe rabaty na pozostałe elementy tego inteligentnego systemu. 

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.