google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Tworzenie znaków bezpieczeństwa w miejscu pracy

  Tworzenie znaków bezpieczeństwa w miejscu pracy, BradyZnaki bezpieczeństwa, oznakowanie rur, precyzyjne etykietowanie chemikaliów, inicjatywy LEAN i 5s - wszystkie te rozwiązania przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy. Nie tylko świadczą o tym, że pracodawca troszczy się o dobro pracowników, ale także zwiększają wydajność poprzez ograniczanie przerw w pracy spowodowanych wypadkami.

  Wyobraźmy sobie, że możemy wdrażać, przeglądać i aktualizować te wydajne narzędzia na żądanie i w miejscu naszej pracy! ” Dzięki specjalistycznym drukarkom Brady można drukować na żądanie całość oznakowania bezpieczeństwa wtedy i tam, gdzie jest nam ono potrzebne”, mówi Tom Bieseman, EMEA Product Manager Safety Systems w firmie Brady.

  Tworzenie znaków bezpieczeństwa w miejscu pracy, BradyTrwałe oznakowanie bezpieczeństwa

  Wszystkie drukarki oznakowań bezpieczeństwa Brady drukują zgodne z normami znaki bezpieczeństwa na wyjątkowo wytrzymałych materiałach, które są dobrze przystosowane do swojego środowiska. Eksperci Brady mogą pomóc w wyborze najlepszych materiałów odpowiednich do specyficznych warunków produkcyjnych klientów, gwarantując długą żywotność każdego ze znaków. Można je drukować na materiałach odpornych na przedłużone działanie UV, ekstremalne temperatury, wilgoć, chemikalia i rozpuszczalniki lub ropę i smary - wszystko w zależności od warunków produkcyjnych czy aplikacji, w których znaki bezpieczeństwa muszą funkcjonować. Można nawet wydrukować znaki odblaskowe lub luminescencyjne w celu stworzenia indywidualnego systemu oznakowania zapewniającego bezpieczną ewakuacji w ciemności.

  Konsolidacja systemu oznakowania bezpieczeństwa

  W wielu przypadkach poszczególne oddziały firmy mają różnych dostawców oznakowania bezpieczeństwa. Z tego powodu znaki mają odmienną treść, wielkość i wiek. Menedżerowie zarządzający instalacjami, troszczący się o wiele lokalizacji, mogą łatwo zacząć stosować drukarki Brady w każdym oddziale, ustanawiając w ten sposób obowiązujące w całej firmie szablony oznakowania bezpieczeństwa w celu konsolidacji systemu znaków bezpieczeństwa we wszystkich lokalizacjach.” W ten sposób przejmujemy pełną kontrolę nad oznakowaniem dzięki technologii, która wspiera klientów w procesie tworzenia znaków zgodnych z regulacjami rządowymi i przemysłowymi, takimi jak ISO 7010. Zastępowanie starzejących się i wyblakłych znaków oraz zapewnianie ich zgodności z normami staje się znacznie łatwiejsze.”

  Tworzenie znaków bezpieczeństwa w miejscu pracy, BradySzybkie tworzenie indywidualnego oznakowania

  „Jeśli potrzebujemy własnych oznaczeń tekstowych na znakach bezpieczeństwa, zamawianie ich sztuka po sztuce może być kosztowne i istotnie opóźnić czas dostawy. Własna drukarka do znaków bezpieczeństwa znacznie przyspiesza ten proces, ponieważ do stworzenia indywidualnych znaków bezpieczeństwa wystarczy parę kliknięć. Drukarki Brady pozwalają dodawać komunikaty ostrzegawcze lub nawet logo firmy w celu zwiększenia efektu oddziaływania znaku bezpieczeństwa.”

  Aktualne znaki tymczasowe

  Bieżące prace renowacyjne w lokalizacji produkcyjnej oraz stały dopływ wykonawców mogą wymagać tymczasowego systemu identyfikacji zagrożeń. Posiadanie drukarki znaków bezpieczeństwa na miejscu zapewnia elastyczność pozwalającą na poradzenie sobie z tego typu wymaganiami w zakresie tymczasowego oznakowania bezpieczeństwa, które pomaga zapobiegać wypadkom i obrażeniom.

  Tworzenie znaków bezpieczeństwa w miejscu pracy, BradyKształty, kolory i wielkości

  Drukarki znaków bezpieczeństwa firmy Brady spełniają różne wymagania klientów. Niektóre drukują znaki monochromatyczne, tak jak model podstawowy MiniMark lub BBP™31 i BBP™33, które oferują również niezwykle szybką wymianę kaset z materiałami do etykietowania. Modele te drukują oznakowanie bezpieczeństwa o maksymalnej szerokości 100mm. Seria Globalmark™ Colour & Cut oferuje tę samą maksymalną szerokość etykiet, ale dodaje możliwość druku wielokolorowego i ploter umożliwiający przycinanie etykiet do dowolnego kształtu. Jeśli wymagamy elastyczności w produkcji dużych znaków bezpieczeństwa we własnym zakresie, model BBP™85 jest w stanie bezproblemowo drukować oznakowanie do szerokości 254mm we wszystkich kolorach. Choć model BMP71 drukuje jednokolorowe etykiety do 50 mm szerokości to jednocześnie stanowi mobilny system oferujący wielką elastyczność drukowania w dogodnym dla nas miejscu. Wszystkie drukarki mogą być używane z istniejącymi konfiguracjami komputerów, a firma Brady oferuje specjalistyczne programowanie do tworzenia etykiet, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał oferowanych urządzeń.

  W zasięgu ręki

  „Posiadając drukarkę oznakowań bezpieczeństwa pod ręką oraz dobre źródło materiałów możemy szybko i efektywnie poradzić sobie z każdym zadaniem związanym z oznakowaniem bezpieczeństwa, ograniczając w ten sposób liczbę wypadków, które mogłyby zdarzyć się z powodu niewystarczającego oznakowania. Jednocześnie, drukarka umożliwia tworzenie indywidualnych komunikatów bezpieczeństwa dopasowanych do specyficznego kontekstu. Mając możliwość tworzenia we własnym zakresie trwałego, zgodnego z normami i profesjonalnego oznakowania bezpieczeństwa oszczędzamy także czas i pieniądze”

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.