google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 24.06.2019
  1 USD
  3.7360
  -0.0345
  1 EUR
  4.2538
  -0.0084
  1 CHF
  3.8259
  -0.0122
  1 GBP
  4.7558
  -0.0241
  1 RUB
  0.0594
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Fibar Group wśród finalistów prestiżowego konkursu European Business Awards

  Fibar Group wśród finalistów prestiżowego konkursu European Business AwardsKapituła tegorocznego międzynarodowego konkursu European Business Awards ogłosiła listę tegorocznych finalistów. Wśród najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw znalazła się poznańska firma Fibar Group, która będzie reprezentowała Polskę w kolejnym etapie konkursu w kategorii Biznes Roku z przychodem w wysokości 0-25 mln euro. 

  European Business Awards to największy w Europie konkurs, promujący dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa z naszego kontynentu. Jury wyróżnia firmy, które odniosły komercyjny sukces, charakteryzują się innowacyjnością, a także najlepszymi praktykami w biznesie. – Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia w tak prestiżowym biznesowym konkursie, jakim jest European Business Awards. Cieszymy się, że zostaliśmy uznani za jednego z liderów naszej branży w Polsce, a dodatkowo mamy możliwość reprezentowania naszego kraju w kolejnym etapie konkursu – mówi Maciej Fiedler, prezes Fibar Group. W ramach kolejnego etapu konkursu wszyscy uczestnicy będą przesyłać zgłoszenia wideo, w których zaprezentują historię i zakres działalności firm. Filmy zostaną ocenione przez jury konkursu. Odbędzie się także publiczne głosowanie online, w ramach którego internauci wybiorą najlepsze nagrania z poszczególnych krajów.

  Firma Fibar Group jest producentem bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej Fibaro, który pozwala na sterowanie pracą większości domowych urządzeń i instalacji. Systemem zarządza się za pośrednictwem komputera lub smartfona, można nim również sterować głosowo za pomocą „wirtualnej asystentki” LiLi. Dzięki temu, iż jest to rozwiązanie bezprzewodowe, instalacja przebiega zupełnie bezinwazyjnie. System Fibaro jest obecnie dostępny w sieci ponad stu salonów i punktów partnerskich w naszym kraju. Można go też kupić w ponad 40 krajach na całym świecie.

  Co ważne Fibar Group jest zeszłorocznym zdobywcą tytułu National Champion w konkursie European Business Awards 2013/2014, ale to nie jedyne wyróżnienia. Firma dwukrotnie otrzymała tytułu Lider Innowacji i Rozwoju. System inteligentnego domu FIBARO zdobył także pierwszą nagrodę podczas III Wystawy Teletechnika, Nagrodę Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w konkursie na Najlepszy wyrób XI Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2013 oraz nagrodę Złoty Volt za najlepszy produkt elektrotechniczny przyznaną przez Polską Izbę Gospodarczą Elektrotechniki. Firma FIBAR zarządzająca systemem FIBARO dwa razy z rzędu zwyciężyła w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz w kategorii Gadżet i elektronika (w 2012 r. nagrodzona została centralka Home Center 2 a w 2013 r. Wall Plug – najmniejszy na świecie inteligentny włącznik sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii). 

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.