google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowe technologie podczas jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów

  W weekend 6 i 7 września, w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się Targi Mieszkań i Domów. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów z Poznania i okolic. W imprezie wezmą też udział firmy, które odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie ze strony klientów, w swoich inwestycjach stosują zaawansowane systemy inteligencji budynkowej.

  Nowe technologie podczas jesiennej edycji Targów Mieszkań i DomówOdwiedzający poznańskie Targi będą mogli porównać szeroką gamę ofert mieszkań i domów, zapoznać się z trendami w branży oraz nowymi produktami, a także skorzystać z porad doradców finansowych i pośredników obrotu nieruchomościami. Dodatkowo dla uczestników jesiennej edycji targów przygotowano wiele wartościowych bezpłatnych prelekcji.

  Deweloperzy, tacy jak Masterm Group, Echo Investment, Skaland czy Nickel Development, podążając za najnowszymi trendami w budownictwie oraz odpowiadając na zapotrzebowanie swoich klientów, oferują nowoczesne i funkcjonalne mieszkania wyposażone w systemy automatyki budynkowej. Wykorzystują między innymi bezprzewodowy system inteligencji budynkowej FIBARO. Dzięki niemu możemy sterować nie tylko sprzętami RTV i AGD, ale także oświetleniem, poziomem temperatury, roletami, markizami, bramami i furtkami, alarmem oraz monitoringiem. Systemem zarządza się za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu. Można nim również sterować głosowo za pomocą specjalnej aplikacji LiLi. Określone działania są także automatycznie uruchamiane na podstawie informacji zbieranych przez czujniki oraz GPS. System umożliwia sterowanie domem czy mieszkaniem z każdego miejsca na świecie.

  – Zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych partnerów i zapoznania się z ich wyjątkowymi ofertami. – mówi Agnieszka Kubacka, ekspert FIBARO. – Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera Masterm, w prezencie otrzymamy podstawowy zestaw urządzeń FIBARO do rozbudowania zgodnie z własną wyobraźnią, natomiast przy zakupie w Echo Investment możemy liczyć na ciekawą ofertę na zakup i instalację systemu – dodaje.

  Targi Mieszkań i Domów odbędą się w weekend 6 i 7 września 2014 r. w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z ofertą Echo Investment będzie można zapoznać się przy stoisku E4, Skaland swoje propozycje przedstawi przy stoisku F6, Masterm zaprezentuje się przy stoisku A6, a Nickel Development przy stoisku B1.

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.