google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 17.08.2018
  1 USD
  3.7784
  -0.0087
  1 EUR
  4.3061
  -0.0044
  1 CHF
  3.7926
  -0.0205
  1 GBP
  4.8043
  -0.0092
  1 RUB
  0.0563
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kamera IP Full HD 60fps z diodami IR

  Kamera IP Full HD 60fps z diodami IR Planet, Planet TechnologyWysoka liczba klatek na sekundę (60 fps) dla nadzoru w czasie rzeczywistym

  Kamera sieciowa Planet ICA-3260 to urządzenie o wysokiej rozdzielczości przeznaczone do nadzoru wizyjnego w sieciach IP. Kamera obsługuje formaty kompresji H.264 i JPEG, przez co zapewnia doskonałą jakość obrazu w rozdzielczości FullHD przy 60 klatkach na sekundę. ICA-3260 została wyposażona w nowy sensor obrazu Exmor RS CMOS, który został zaprojektowany specjalnie do zastosowań w monitoringu, dzięki czemu umożliwia nagrywanie w każdych warunkach oświetleniowych.

  Obudowa z certyfikatem odporności IP66 chroni urządzenie przed deszczem i pyłem oraz zapewnia ciągłe działanie w ekstremalnych warunkach, co sprawia, że ICA-3260 to idealne rozwiązanie do zastosowań na zewnątrz - na przykład do nadzoru budynków, dróg, parkingów, garaży, stacji kolejowych i lotnisk.

  Kamera IP Full HD 60fps z diodami IR Planet, Planet Technology

  Zdolność do pracy w dzień i w nocy

  Aby dostosować się do ciągle zmieniających się warunków oświetleniowych, kamera Planet ICA-3260 jest wyposażona w zdejmowalny filtr IR-cut oraz wbudowane diody IR LED. Rozwiązania te pozwalają na uzyskanie kolorowego obrazu w warunkach słabego oświetlenia oraz czarno-białego obrazu w kompletnych ciemnościach. ICA-3260 jest w stanie dostarczać wyraźny obraz przez 24 godziny na dobę.

  Zdolność do pracy w dzień i w nocy kamera Planet ICA-3260, Planet Technology

  Wyjątkowa jakość obrazu

  Oprócz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak Wide Dynamic Range (WDR) i 3-Dimensional Noise Reduction (3DNR), Planet ICA-3260 jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy z nagrania video. Skutkuje to bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

  Wyjątkowa jakość obrazu kamera Planet ICA-3260, Planet Technology
  Wyjątkowa jakość obrazu kamera Planet ICA-3260, Planet Technology

  Wykrywanie twarzy i wykrywanie przekroczenia linii

  Funkcja wykrywania twarzy wykrywa wyłącznie twarzy, ignorując wszystkie inne obiekty, takie jak budynki czy samochody. Gdy podejrzana osoba wchodzi do monitorowanego budynku, jej twarz jest wykrywana przez oprogramowanie kamery i automatycznie rozpoczyna się nagrywanie. Funkcja wykrywania przekroczenia linii w szczególności nadaje się do wykrywania wejścia i wyjścia w obszarach o małym natężeniu ruchu. Wykrywa takie obiekty, jak osoby i pojazdy.

  Wykrywanie twarzy i wykrywanie przekroczenia linii kamera Planet ICA-3260, Planet Technology

  Wykrywanie naruszenia kamery i wykrywanie dźwięku

  Kamera została wyposażona w trzy indywidualnie konfigurowalne strefy detekcji ruchu, co pozwala na nagrywanie lub uruchomienie alarmu wyłącznie po wykryciu ruchu w danej strefie. Dodatkowo zewnętrzny mikrofon umożliwia przechwytywanie dźwięku obiektu, który jest poza zasięgiem obiektywu kamery i uruchomienie alarmu w przypadku wykrycia dźwięków takich jak krzyk, tłuczone szkło itp.

  Wykrywanie naruszenia kamery i wykrywanie dźwięku kamera Planet ICA-3260, Planet Technology

  Zaawansowane zarządzenie zdarzeniami

  Planet ICA-3260 obsługuje wiele zaawansowanych funkcji, w celu zwiększenia elastyczności nadzoru i możliwości zarządzania zdarzeniami. Zaawansowane funkcje obejmują Auto-Iris dla poprawy jakości obrazu, obsługę dwustronnej komunikacji głosowej oraz interfejsy wejścia/wyjścia, służące do podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak czujniki otwarcia drzwi, czy przekaźniki włączające światło. Kamera obsługuje także interfejs RS-485 do podłączania opcjonalnej obudowy, umożliwiającej poruszanie obiektywem w pionie i poziomie.

  Zaawansowane zarządzenie zdarzeniami kamera Planet ICA-3260, Planet Technology

  Elastyczna instalacja i ogromne możliwości

  ICA-3260 wspiera standard IEEE 802.3af PoE i może być zasilana za pomocą switcha z PoE lub mieszacza (injektora) PoE, co eliminuje konieczność instalacji dodatkowego gniazdka zasilającego w miejscu montażu kamery. Została też wyposażona w port Gigabit Ethernet, który zapewnia wydajne i solidne medium do przesyłania danych na serwer. Kamera jest też zgodna ze standardem ONVIF, co znaczy, że może pracować z innymi, kompatybilnymi urządzeniami. Pozwala to na integrację ICA-3260 z istniejącą już siecią i bezproblemową pracę. Ponadto kamera zawiera 64 – kanałowe oprogramowanie do zarządzania, które ułatwia monitorowanie. ICA-3260 jest kamerą zapewniającą wysoką niezawodność i wydajność.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.