google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.03.2019
  1 USD
  3.7767
  -0.0056
  1 EUR
  4.2864
  -0.0076
  1 CHF
  3.7781
  -0.0047
  1 GBP
  4.9955
  -0.0235
  1 RUB
  0.0587
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Marcowe szkolenia dla specjalistów z Rosji

  W marcu 2014 roku w siedzibie SATEL odbyły sie dwa szkolenia dla pracowników firm redystrybucyjnych z Rosji. Zostały one zorganizowane w ramach współpracy z firmą ARMO, wyłącznym dystrybutorem produktów SATEL na rynek rosyjski.

  Marcowe szkolenia dla specjalistów z Rosji SatelW dniach 10-15 marca 2014 roku w szkoleniu wzięło udział 13 przedstawicieli następujących firm: „Krona” (Moskwa), „SB Arsenal” (Taganrog), „Alarma” (z siedzibami w Wołgogradzie i Astrachaniu) oraz „Wołkodaw” (Ufa). Dwa tygodnie później, w dniach 24-29 marca, szkolenie przeszło 8 specjalistów z firm: „MIG-SKB” (Moskwa), „TITAN” (Petersburg), „Grumant” (Nowosybirsk) oraz „Bezopasnyj mir” (Rostów nad Donem).

  Szkolenia techniczne dla obu tych grup obejmowały zagadnienia z zakresu obsługi i konfiguracji urządzeń z serii INTREGRA, ABAX oraz MICRA oraz elementów monitoringu. Prezentowane były także rozwiązania z obszaru automatyki domowej. Spośród wielu zaprezentowanych produktów, największe zainteresowanie rosyjskich specjalistów wzbudził INT-TSI, czyli manipulator z ekranem dotykowym. Uznanie Rosjan nie może dziwić - urządzenie to, choć jest na rynku od niedawna, zostało już wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich!

  Oprócz zajęć warsztatowych, szkolenie dla obu grup obejmowało także wizytę w firmowym laboratorium, narzędziowni, magazynach, a także zwiedzanie działów projektowych i produkcyjnych SATEL na ul. Budowlanych w Gdańsku. Dzięki temu rosyjscy specjaliści mogli na własne oczy przekonać się o najwyższej jakości urządzeń i rozwiązań marki SATEL. Ostatnim punktem obu spotkań było otrzymanie przez uczestników szkolenia certyfikatów poświadczających jego ukończenie.

  Wizyta rosyjskich ekspertów była także świetną okazją do zaprezentowania gościom ojczystego regionu SATEL. Specjalnie dla uczestników szkolenia zorganizowana została możliwość zobaczenia atrakcji Pomorza: zwiedzili oni Trójmiasto oraz Malbork.

  Te dwa marcowe szkolenia były kolejnymi z serii zaplanowanych spotkań dla ekspertów z rynku rosyjskiego, realizowanych we współpracy z firmą ARMO, która od wielu lat prężnie działa w Rosji, kładąc silny nacisk na edukację Klientów w zakresie inteligentnych systemów alarmowych SATEL. Relacje z poprzednich wizyt specjalistów z rosyjskich firm redystrybucyjnych dostępne są tutaj. Następne dwa szkolenia zaplanowane są na czerwiec 2014 roku.

  Źródło:
  SATEL Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  SATEL Sp. z o.o.

  SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.