google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Przemysłowa kamera IP z PoE i diodami IR

  Logo Planet TechnologyProfesjonalne rozwiązanie do monitoringu HD

  Planet ICA-2250VT to kamera Full HD, nadająca się do wielu różnych zastosowań w monitoringu IP. Urządzenie obsługuje kodowanie H.264, MPEG-4 i M-JPEG, aby dostarczyć doskonałej jakości obraz w rozdzielczości 1080p z prędkością 30 kl./s. Kamerę wyposażono w nowy sensor CMOS Sony Exmor™, który został zaprojektowany specjalnie do zastosowań w monitoringu. Dzięki niemu ICA-2250VT zapewnia wysoką jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Nagrania mogą być zapisywane w rozdzielczości 1080p i skanowaniem progresywnym pojedynczych strumieni oraz proporcji ekranu 16:9.

  Planet ICA-2250VT zapewnia wysoką skuteczność nadzoru video w niemal każdej trudnej sytuacji. Certyfikat odporności IP66 oraz zdolność do pracy w temperaturach od -40° do 75 °C pomagają chronić kamerę przed deszczem i kurzem oraz zapewniają działanie całego systemu w ekstremalnych warunkach pogodowych. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do zastosowań zewnętrznych, np. nadzoru budynków, dróg, parkingów, garaży, stacji kolejowych i lotnisk.

  Planet full HD

  Zdolność do pracy w dzień i w nocy

  Aby dostosować się do ciągle zmieniających się warunków oświetleniowych, kamera Planet ICA-2250VT jest wyposażona w zdejmowalny filtr IR-cut oraz wbudowane diody IR LED. Rozwiązania te pozwalają na uzyskanie kolorowego obrazu w warunkach słabego oświetlenia oraz czarno-białego obrazu w kompletnych ciemnościach. ICA-2250VT jest w stanie dostarczać wyraźny obraz przez 24 godziny na dobę.

  Zdolność do pracy w dzień i w nocy Planet ICA-2250VT, Planet Technology


  Wyjątkowa jakość obrazu

  Oprócz funkcji przetwarzania obrazu, takich jak Wide Dynamic Range (WDR) i 3-Dimensional Noise Reduction (3DNR), Planet ICA-2250VT jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy z nagrania video. Skutkuje to bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

  Wyjątkowa jakość obrazu Planet ICA-2250VT, Planet Technology

  Zaawansowane zarządzenie zdarzeniami

  Planet ICA-2250VT obsługuje wiele zaawansowanych funkcji, w celu zwiększenia elastyczności nadzoru i możliwości zarządzania zdarzeniami. Zaawansowane funkcje obejmują Auto-Iris dla poprawy jakości obrazu, obsługę dwustronnej komunikacji głosowej oraz interfejsy wejścia/wyjścia, służące do podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak czujniki otwarcia drzwi, czy przekaźniki włączające światło, a wbudowany slot kart microSD/SDHC pozwala na lokalne zapisywanie nagrań. Kamera obsługuje także interfejs RS-485 do podłączania opcjonalnej obudowy, umożliwiającej poruszanie obiektywem w pionie i poziomie.

  Kamera Planet ICA-2250VT, Planet TechnologyElastyczna instalacja i ogromne możliwości

  Planet ICA-2250VT wspiera standard IEEE 802.3af PoE i może być zasilana za pomocą switcha z PoE lub mieszacza (injektora) PoE, co eliminuje konieczność instalacji dodatkowego gniazdka zasilającego w miejscu montażu kamery. Kamera jest też zgodna ze standardem ONVIF, co znaczy, że może pracować z innymi, kompatybilnymi urządzeniami. Pozwala to na integrację ICA-2250VT z istniejącą już siecią i bezproblemową pracę. Ponadto kamera zawiera 64 – kanałowe oprogramowanie do zarządzania, które ułatwia monitorowanie. ICA-2250VT jest kamerą zapewniającą wysoką niezawodność i wydajność.

  Kompletne rozwiązanie do monitoringu zewnętrznego

  Planet ICA-2250VT jest kamerą gotową do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. Jest to unikalna i konkurencyjna na rynku kamera IP, która cechuje się obudową z certyfikatem IP66, chroniącą przed deszczem i pyłem i zdolnością do pracy w temperaturze od -40° do 75 °C. Kamera Planet ICA-2250VT została wyposażona w wbudowaną grzałkę i wentylator, aby zapewnić stabilne działanie w ekstremalnych warunkach. Jest to idealne rozwiązanie do wydajnego i niedrogiego monitorowania przez 24 godziny na dobę miejsc takich jak autostrady, tunele, drogi czy lotniska. 

  Kompletne rozwiązanie do monitoringu zewnętrznego Planet Technology

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.