google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 24.05.2019
  1 USD
  3.8436
  -0.026
  1 EUR
  4.2989
  -0.0118
  1 CHF
  3.8327
  -0.0016
  1 GBP
  4.8768
  -0.0084
  1 RUB
  0.0595
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Klienci szukają kompletnych rozwiązań, a nie poszczególnych kabli.

  Opierając się na wieloletnich analizach i badaniach polskiego rynku elektrotechnicznego C&C Partners, wchodząca w skład grupy TKH, jeden z największych krajowych dostawców kompleksowych rozwiązań w dziedzinie telekomunikacji, teleinformatyki i bezpieczeństwa zdecydował się diametralnie poszerzyć ofertę popularnego okablowania SecurityNET i wprowadza nowe kable do  systemów zabezpieczeń takie jak kable skrętowe, żelowane, koncentryczne do CCTV, TV-SAT, alarmowe i pożarowe.

  Producentem kabli jest Grupa TKH czyli Twentsche Kabel Holding, jeden ze światowych liderów w produkcji kabli, która powstała w roku 1930. Jej pierwszymi produktami na rynku, opracowanymi według własnej technologii były kable średniego napięcia, dalej przyszły zamówienia na kable z izolacją wtedy jeszcze wykonaną z papieru oraz kable telefoniczne. W okresie 80 lat proces wytwarzania przeszedł wiele modyfikacji i udoskonaleń wraz ze zmieniającymi się technologiami i potrzebami klientów. Niemniej, pozwoliło to firmie zdobyć olbrzymie doświadczenie i długą listę obiektów referencyjnych, gdzie zainstalowano kable TKH jaką  może pochwalić się  mało firm na świecie. Warto dodać, że w ubiegłym roku TKH wyprodukowało i sprzedało ponad 1 milion kilometrów samych tylko kabli skrętkowych kat. 5e UTP.

  Poszerzenie oferty podyktowane jest zmieniającymi się potrzebami klientów. „Klienci zwracają się do nas o kompletne systemy do zarządzania bezpieczeństwem budynków, magazynów, obiektów przemysłowych. Oczekują od nas pełnej oferty wszystkich produktów od A do Z, nie chcą  więcej biegać od dostawcy do dostawcy szukając poszczególnych kabli. Preferują w jednym miejscu, u źródła czyli bezpośrednio u producenta, otrzymać dobrej jakości, testowane kable wszystkich rodzajów, a jednocześnie uzyskać fachowe wsparcie techniczne ” mówi Piotr Kulesza Dyrektor Działu Produktów Budynkowych, C&C Partners 

  Kable wprowadzane do oferty SecurityNET są dostępne na innych rynkach krajów europejskich m.in w Holandii, Francji, Niemczech czy Skandynawii od blisko 30 lat. We Francji kable TKH sprzedawane pod marką CAE są liderem rynku. Do tej pory C&C Partners pod marką SecurityNET oferowało w Polsce wyłącznie kable skrętkowe wewnętrzne, wprowadzenie nowych kabli do części pasywnej diametralnie rozbudowuje porftolio z myślą o nowych potrzebach klientów.

  Rozszerzona oferta securityNet obejmuje:

  Kable skrętkowe wewnętrzne i zewnętrzne

  Wysokiej jakości instalacyjne kable skrętkowe przeznaczone do wykonywania połączeń pomiędzy punktami dystrybucyjnymi sygnałów multimedialnych, a gniazdami przyłączeniowymi użytkowników. Kable wykonane całkowicie z miedzi, kategorii 5e, 6 w wersji UTP jak i FTP. Występują w wersji wewnętrznej jak i do instalacji na zewnątrz budynków (kable żelowane i suche)

  Kable do CCTV

  Wysokiej jakości koncentryczne kable instalacyjne RG-59 do instalacji w analogowych systemach monitoringu CCTV. Duża gęstość oplotu pozwala na uniknięcie zakłóceń w transmitowanym obrazie oraz na zwiększenie odległości nadajnika od odbiornika. Kable występują w wersji bez zasilania, jak i z zasilaniem.

  Kable alarmowe

  Kable alarmowe do podłączania czujek, syren, centralek i innych elementów systemu alarmowego. Charakteryzują się dużą elastyczności, co ułatwia instalatorom ich układanie. Kable alarmowe występują zarówno w wersji ekranowanej jak i nieekranowanej od 4 do 10 żył.

  Kable TV-SAT

  Wysokiej jakości kable instalacyjne RG-6 do instalacji antenowych (TV-SAT, DVB-T). Oferta kabli do instalacji TV-SAT (RG-6) obejmuje 6 rodzajów konstrukcji, w tym także kable spełniające wymogi najnowszego rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej  z dnia 6 listopada 2012 r. zmiejące rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

  Kable pożarowe

  Kable do instalacji systemów pożarowych, posiadają wszystkie niezbędne deklaracje i certyfikaty  potwierdzające parametry techniczne i zezwalające na ich montaż w obiektach. 

  Kable SecurityNet przechodzą wieloetapową kontrolę w ciągu całego procesu produkcji, a także odbiór jakościowy w momencie dostawy do magazynu, dlatego firma daje od 5 do 25 lat gwarancji. 

  „Znając dobrze potrzeby klientów możemy szybciej i lepiej na nie reagować, dlatego zwiększamy komplementarność naszego portfolio” - wyjaśnia Łukasz Jankowski, Dyrektor Marketingu C&C Partners. „Teraz na rynku najbardziej liczy się kompleksowość oferty, wysoka jakość produktów oraz możliwość ich zakupu bezpośrednio u producenta. Zdajemy sobie sprawę, że rośnie konkurencja, ale C&C Partners jako producent i dystrybutor kabli  zyskuje przewagę będąc jednocześnie doradcą i partnerem dostarczającym najbardziej kompleksowe rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających klientów” – dodaje Łukasz Jankowski.

  Kable do systemów zabezpieczeń produkowane przez Grupę TKH od lat obsługują wiele słynnych budowli w Europie m.in. takie jak:

  obiekty sportowe: Stadion Narodowy w Paryżu “Stade de France” (Francja), tor wyścigowy Longchamps (Wielka Brytania), tor wyścigowy w Auteuil (Francja), tor wyścigowy Monaco F1 (Monako)
  obiekty kuturalne: hala Olympii w Paryżu, Muzeum Orsay, Paryski Disneyland, Opera w Kopenhadze (Dania), Centrum Kultury w Lisbonie (Portugalia)
  obiekty użyteczności publicznej i biura: Europejski Parlament w Brukseli (Belgia), Radio France w Paryżu, Canal+, France Television, Eurosport,  RFI (Francja), CTL (Luksemburg).

  Dostępność: większość produktów z oferty SecurityNet dostępna będzie już we wrześniu, natomiast pełne portfolio wraz z końcem roku.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.