google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 17.07.2018
  1 USD
  3.6619
  -0.0209
  1 EUR
  4.2998
  -0.0078
  1 CHF
  3.6850
  0.0034
  1 GBP
  4.8572
  -0.0239
  1 RUB
  0.0586
  -0.0007
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Steruj domem przez iPada – nowa aplikacja FIBARO

  Rewolucja z wykorzystaniem tabletów staje się faktem. Teraz przy ich pomocy i bez ruszania się z kanapy w salonie jesteśmy w stanie także zamknąć okna w pokojach na piętrze, podwyższyć poziom temperatury w sypialni czy wyłączyć światło w kuchni. Firma Fibar Group udostępniła właśnie najnowszą aplikację na iPada umożliwiającą kompleksowe i wszechstronne zarządzanie systemem inteligencji budynkowej FIBARO. Można ją bezpłatnie pobrać z internetowego sklepu App Store.

  Steruj domem przez iPada – nowa aplikacja FIBARO, FibarZa sprawą nowego dedykowanego programu na tablety możemy wydawać naszemu inteligentnemu domowi polecenia znajdując się w dowolnym miejscu na świecie. Najnowsza aplikacja na iPady w pełni synchronizuje się z systemem FIBARO, dzięki czemu wszystkie zamontowane urządzenia i poszczególne moduły mogą być administrowane za pomocą tego przenośnego urządzenia. – Zdecydowaliśmy się udostępnić najnowszą aplikację przeznaczoną na iPady w odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony naszych użytkowników – mówi Maciej Fiedler, dyrektor ds. rozwoju Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków FIBARO. – Od teraz sterowanie inteligentnym domem wyłącznie za pomocą tabletu staje się w pełni realne – dodaje.

  Dzięki nowej aplikacji na naszym iPadzie mamy dostęp do podglądu obrazu z kamer, możemy więc w dowolnym momencie sprawdzić, co dzieje się właśnie w naszym „M”, ale też włączyć ogrzewanie i oświetlenie przed wieczornym powrotem z biura czy sterować pracą sprzętów RTV i AGD, a także korzystać z całego wachlarza innych możliwości, jakie daje nam inteligencja budynkowa. Aplikacja pozwala także na śledzenie zużycia energii w poszczególnych pomieszczeniach oraz poboru prądu przez konkretne urządzenia zarówno na bieżąco, jak też w wybranych okresach. Informacje są prezentowane na przejrzystych wykresach, dzięki czemu łatwo zauważyć, jakie elementy wyposażenia domu mogą powodować niepotrzebne straty energii.

  Program stworzono z myślą o tym, aby w jednym miejscu skupić wszystkie możliwości, jakie daje korzystanie z inteligencji budynkowej. Główne menu interfejsu zawiera 9 ikon odnoszących się do poszczególnych funkcjonalności systemu FIBARO: oświetlenie, ogrzewanie, sceny, wyposażenie, pomieszczenia, alarm, kamery, LiLi (sterowanie głosowe) oraz ustawienia aplikacji. Wśród dostępnych sekcji, jakimi można zarządzać, znalazły się m.in. listy pomieszczeń, scen czy urządzeń. Poza przygotowanymi zestawami list i pulpitów użytkownicy mają możliwość samodzielnego skonfigurowania dodatkowego panelu zarządzania zgodnie ze swoimi potrzebami. Co istotne, przyjazna nawigacja programu sprawia, że korzystanie z niego jest w pełni intuicyjne.

  Źródło:
  Fibar Group sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Fibar Group sp. z o.o.

  Firma Fibar Group Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro. W sprawach dotyczących sprzedaży detalicznej, wycen itp. prosimy kontaktować się z najbliższym Salonem bądź Punktem Dystrybucyjnym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.