google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kamery Bosch do monitoringu miast i ruchu drogowego

  Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 z funkcją inteligentnego śledzenia ruchu ułatwiają identyfikację zagrożeń i zapewniają wysoką ostrość nagrania. Dokładnie odwzorowują barwy nawet przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

  Kamera PTZ serii AUTODOME 7000 firmy Bosch
  Fot. Bosch

  Bosch Security Systems stale rozwija produkty oparte na oprogramowaniu Intelligent Video Analysis Software (IVA). Najnowsze kamery PTZ serii AUTODOME 7000 z funkcją inteligentnego śledzenia bazują na zaawansowanych algorytmach wykrywania ruchu i pozwalają automatycznie śledzić przemieszczające się na filmowanych scenach obiekty. Śledzenie można rozpocząć w dowolnym momencie.

  Funkcja dynamicznego ustawienia zoomu pozwala kamerom PTZ serii AUTODOME 7000 przybliżyć śledzony obiekt i zarejestrować bardzo szczegółowo obraz. Dzięki temu kamera może dokładnie zapamiętać obiekt, dlatego nawet jeśli zniknie z jej zasięgu lub zostanie chwilowo zasłonięty przez inny obiekt, automatycznie powróci do jego śledzenia, kiedy tylko pojawi się znów w jej polu widzenia.

  – Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 precyzyjnie śledzą obiekty nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Pracują niezawodnie w temperaturach od -40 do +55oC i wykazują dużą odporność na pył i wilgoć. Mogą być więc z powodzeniem wykorzystywane w systemach monitoringu miast i dróg, a także w punktach poboru opłat drogowych i na stacjach paliw – zauważa Radomir Dębek z Bosch Security Systems.

  Oprogramowanie nowych kamer pozwala na wyznaczenie obszarów ograniczonego dostępu i informowanie operatora systemu monitoringu o wszystkich obiektach zbliżających się do linii granicznych. Kamery mogą analizować jednocześnie nawet dziesięć takich obszarów.

  Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 wyposażone są w wielofunkcyjny zasilacz, który umożliwia korzystanie z zasilania 24 VAC oraz High Power over Ethernet (HPoE), dlatego w przypadku awarii jednego źródła energii, drugie zagwarantuje pełną funkcjonalność systemu monitoringu. Pozwala to uniknąć konieczności ponownego uruchamiania systemu i eliminuje ryzyko nienagrania istotnego zdarzenia.

  Kamery PTZ serii AUTODOME 7000 umożliwiają konfigurację nawet czterech niezależnych streamingów do monitoringu i nagrywania. Nagrywają i monitorują w rozdzielczości HD. Można jednak ustawić niższe rozdzielczości i zapewnić lepsze wykorzystanie szerokości pasma przy zdalnym monitoringu.

  Kamery serii AUTODOME 7000 są proste w instalacji i obsłudze. Użytkownik może wybrać jeden z pięciu trybów pracy, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu w ich najpopularniejszych zastosowaniach. Nowe kamery zastąpią dotychczasowe kamery HD serii AUTODOME 800 oraz kamery sieciowe serii AUTODOME 700.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.