google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kamery Bosch zapewniają najwyższą rozdzielczość dla systemów PAL i NTSC

  Logo BoschNowe kamery Bosch Security Systems zapewniają najwyższą na rynku rozdzielczość dla standardów wideo PAL i NTSC. Ich zadaniem jest rejestrowanie scen o dużej szczegółowości.

  Bosch Security Systems wprowadza na rynek kamery analogowe serii DINION 4000 AN, DINION 5000 AN i FLEXIDOME 5000 AN. Nowe kamery 960H rejestrują większą liczbę pikseli w monitorowanym zakresie, a ich maksymalna rozdzielczość wynosi 720 linii TV, czyli jest o 30% wyższa niż w przypadku czujników analogowych poprzednich generacji.

  Kamera analogowa DINION 4000 AN, DINION 5000 AN i FLEXIDOME 5000 AN firmy BoschKamery DINION 4000 AN zapewniają doskonałą rozdzielczość przy zmiennych warunkach oświetleniowych zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki korekcji oświetlenia tła i oślepiającego światła optymalizują obraz w obszarach o dużym kontraście, na przykład przy bardzo jasnym tle oraz silnym natężeniu światła skierowanego na przetwornik. Model dzień/noc jest wyposażony w mechaniczny filtr IR i przełącza się automatycznie z trybu kolorowego na czarno-biały. Kamery mają system cyfrowego tłumienia zakłóceń, dlatego rejestrowany przez nie obraz jest wyjątkowo ostry i czysty.

  Kamery DINION i FLEXIDOME 5000 AN dzień/noc gwarantują niezwykłą precyzję odwzorowania barw, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki dużemu zakresowi dynamiki wychwytują więcej szczegółów zarówno w jasnych, jak i w ciemnych obszarach obrazu. Zastosowana w nich inteligentna funkcja korekcji oświetlenia tła optymalizuje oświetlenie obiektu docelowego przy jasnym tle, natomiast wykorzystana w kamerach nowa technologia przetwarza każdy piksel i zapewnia najwyższą jakość obrazu.

  Zaletą kamer DINION i FLEXIDOME 5000 AN jest ich łatwa instalacja oraz ostry obraz bez konieczności stosowania dodatkowego osprzętu lub filtrów, który gwarantuje kreator obiektywu (Lens Wizard). Sześć zaprogramowanych w kamerze trybów pracy ułatwia jej stosowanie w zakresie standardowym, jednak kamera może być też dowolnie programowana, aby w każdym otoczeniu uzyskać najlepszą jakość obrazu. Zastosowanie innowacyjnej technologii Bilinx firmy Bosch, pozwala serwisantowi zdalnie, przez przewód wideo, sprawdzić status kamery, zmienić ustawienia, a nawet zaktualizować oprogramowanie firmowe. Dzięki temu obniża się koszty serwisowania i instalacji, ale także zapewnia większą dokładność adaptacji do danych warunków oraz poprawia ogólną wydajność kamer.

  Kamery FLEXIDOME 5000 AN są przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Doskonale sprawdzają się przy temperaturach otoczenia od -30 do +55 stopni Celsjusza. Mają stopień ochrony przed pyłem IP66 oraz przed wodą i pyłem NEMA 4X. Otrzymały także certyfikat IK10 i, dzięki aluminiowej obudowie z kopułką wykonaną z poliwęglanu oraz specjalnie hartowanej części wewnętrznej, są odporne na uderzenia o sile do 20 dżuli.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Naszym celem jest ochrona życia, budynków, mienia. Nasza oferta produktowa obejmuje systemy dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożarów i ewakuacji głosowej, a także rozwiązania do kontroli dostępu i zarządzania.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.