google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Gadżety dla Twojej kamery – w co warto wyposażyć fotopułapkę?

  Fotopułapka TV
  6240 HD

  Kamery GSM to jeden z najpopularniejszych obecnie produktów w ofercie branży CCTV. Kamery te dostosowane są do pracy w naprawdę trudnych warunkach terenowych i pogodowych. Świetnie sprawdzają się na placu budowy, przy obserwacji podjazdu, a nawet podczas badań leśnej fauny.

  Mają wodoszczelną obudowę, kompaktowy rozmiar, system pasków mocujących pozwalający na stabilną instalację, maskujące kolory. Wszystko to sprawia, że są niemal niezauważalne i nie wymagają stałej kontroli.

  Aby jednak komfort klienta był większy, a wysiłek włożony w nadzór chronionego obszaru zminimalizowany producenci na rynek wprowadzili akcesoria, które przydadzą się zarówno obecnym, jak i przyszłym posiadaczom fotopułapek.

  Baterie, w które wyposażone są fotopułapki są bardzo wytrzymałe. W przypadku zasilania 12 akumulatorkami AA czas ich działania to nawet sześć miesięcy! Mimo, że okres ten już wydaje się imponujący – możliwe jest jego dodatkowe wydłużenie, dzięki zastosowaniu ładowarki słonecznej.

  Jak działa ładowarka słoneczna używana w fotopułapkach? Instalując to urządzenie, użytkownik kamery GSM może być pewny, że prąd nagromadzony w ogniwie słonecznym (o pojemności 1500mAh) zostanie wykorzystany w pierwszej kolejności.

  Ładowarka słoneczna

  Ponadto, urządzenie ma przewód o długości około 150 centymetrów, więc można je zainstalować w pewnej odległości od kamery – na przykład ponad koroną drzew, ułatwiając tym samym dostęp do promieni słonecznych. Możliwość ładowania baterii za pomocą USB lub 5V (zasilacz sieciowy 230V AC znajduje się w zestawie) zapewnia użytkownikowi wygodne korzystanie z urządzenia.

  Ogniwo słoneczne z wbudowanym akumulatorem jest wodoszczelne i odporne nawet na niedogodne warunki pogodowe (wysokie i niskie temperatury, wiatr). Dodatkowo, wmontowany i ruchomy uchwyt pozwala precyzyjnie ustawić urządzenie w najbardziej optymalnej dla pracy pozycji.

  Na liście akcesoriów, które warto dokupić do klasycznego zestawu kamery GSM jest także dodatkowa metalowa obudowa. Przed zakupem należy jednak pamiętać, że inne modele pasują do fotopułapek TV-52xx, a inne do fotopułapek TV-62xx. Urządzenie wyposażone w dodatkową obudowę jest jeszcze lepiej zabezpieczone przed celowym lub przypadkowym uszkodzeniem spowodowanym przez zwierzę czy człowieka.

  Metalowa obudowa

  Solidna obudowa także posiada wygodny uchwyt, który pozwala zamontować ją w wybranym miejscu, pod dogodnym dla użytkownika kątem. Obudowa dostępna jest wyłącznie w kolorze czarnym, ale możliwe jest jej późniejsze przemalowanie w barwy bardziej wtapiające się w otoczenie, w którym zostanie użyta.

  Tak doposażone fotopułapki jeszcze lepiej poradzą sobie ze swoimi zadaniami: monitoringiem zarówno w dzień, jak i w nocy, bez względu na pogodę i inne niebezpieczeństwa, bez potrzeby nadzoru. Wzmocnij fotopułapkę, upewnij się, że jej działanie będzie długie, a konstrukcja odporna na potencjalne uszkodzenia.

   

    

  Szczegółowe informacje na temat fotopułapek oraz ich doposażenia można znaleźć na stronie: http://www.tvprzemyslowa.pl/kamery-gsm-hd-fotopulapki/

  Źródło:
  TVprzemyslowa.pl
  www.tvprzemyslowa.pl
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.