google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • BU-720 - 720P zewnętrzna kamera IP z diodami IR LED

  BU-720 to kamera typu bullet z diodami IR LED. Ta kamera przynosi wysoką wydajność dla sektora małych biur i handlu detalicznego oferując ekonomiczne rozwiązanie dla szerokiej gamy zastosowań. Solidna aluminiowa obudowa posiada zabezpieczenia IP66, oferuje ochronę zarówno przed wilgocią jak i przed pyłem i kurzem.

  Wbudowane diody IR LED umożliwiają nagrywanie klarownego obrazu w całkowitych ciemnościach na odległości do 25m. Ponadto, dzięki wykorzystaniu ogromnej ilości technologii sieciowych takich jak chociażby strumieniowanie H.264, PoE (Power over Ethernet) czy zgodność ze standardami ONVIF, kamera BU-720 może być z łatwością zainstalowana i zintegrowana z prawie każdym systemem nadzoru.

  • 30FPS przy rozdzielczości 1280x720
  • Port PoE 802.3af
  • Diody IR LED pozwalające na nagrywanie obrazu w całkowitych ciemnościach na odległości do 25m
  • Szerokokątny obiektyw 4mm
  • Czujnik słabego oświetlenia
  • Slot na karty microSD/SDHC
  • Obsługa WDR
  •Obudowa z zabezpieczeniami IP-66
  • Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania kamerami

  Podgląd nocny oraz mechaniczny filtr IR-CUT

  AirLive BU-3025 została zaprojektowana specjalnie do monitoring nocnego, posiada czuły przetwornik CMOS z diodami IR LED, które pozwalają na nagrywanie obrazu w całkowitych ciemnościach na odległości do 25m. Automatyczny filtr IR pozwala na uzyskanie czystego i ostrego obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Kamera posiada również wiele istotnych funkcji takie jak PoE czy cyfrowe wejścia/wyjścia dla zewnętrznych alarmów oraz czujników.

  Kompresja H.264

  H.264 to standard wysokiej kompresji obrazu, która posiada o wiele większy współczynnik kompresji niż MJPEG czy MPEG-4. Drastycznie redukuje wielkość plików oszczędzając tym samym cenną przepustowość łącza oraz przestrzeń dyskową. Redukcja wynosi do 90%, z czego wynika, że obraz o objętości 1MB po wykorzystaniu kodeka H.264 zajmie około 10KB.

  Obsługa WDR

  W momencie, gdy ostre światło otacza obiekt, kamera może dostosować intensywność podświetlenia oraz zacienionych miejsc by zbalansować cała ekspozycję, dzięki czemu użytkownik może rozpoznać wszystkie szczegóły w bardzo jasnych oraz bardzo ciemnych miejscach.  

  Port 802.3af PoE oraz nagrywanie na karty MicroSD

  Karty pamięci pozwalają na rozszerzenie pamięci, nagrywany obraz może być przechowywany w wybranej karcie SD w Twojej kamerze. Ta funkcja dostępna jest tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wykorzystamy obsługiwany typ karty Micro SD/SDHC. Kamera posiada również port PoE, pozwala on na montaż kamery z dala od źródeł zasilania. Dane oraz potrzebny prąd przesyłane są za pomocą jednego kabla Ethernet.

  Wysoka jakość 720p

  BU-720 dostarcza wysokiej jakości obraz w maksymalnej rozdzielczości 1280x720 pikseli. Jedna z największych zalet megapikselowego monitoringu jest możliwość przechwycenia większej ilości szczegółów w jednej ramce, co pozwala na szczegółową analizę obrazu, np. odczytywanie tablic rejestracyjnych czy rozpoznawanie twarzy.

  * Żółty kwadrat to standardowa rozdzielczość 640x480 pikseli.

  Czujnik oświetlenia oraz technologia Clear-Motion

  BU-720 nagrywa jasny i kolorowy obraz dzięki matrycy wysokiej jakości oraz czujnikowi słabego oświetlenia. Jednakże, nawet najpiękniejsza ekspozycja jest bezużyteczna, jeżeli nie można uchwycić detali poruszających się obiektów. AirLive opracował technologię Clear Motion Technology, by zminimalizować rozmycie spowodowane poruszającymi się obiektami. Wszystkie szczegóły są widoczne, nawet w ruchu.

  Wodoodporna obudowa IP-66

  Kamera BU-720 została wbudowana obudowę z zabezpieczeniami IP-66, która jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem obudowy jest doprowadzenie kabli do obudowy przez ramię, dzięki czemu można uniknąć celowego uszkodzenia kabli i ochronić je przed typowymi aktami wandalizmu.

  Darmowe oprogramowanie do zarządzania 64 kamerami

  Oprogramowanie do nadzoru CamPro Express 64 pozwala użytkownikowi na podgląd oraz nagrywanie z wielu źródeł filmów w tym samym czasie. Dzięki wykorzystaniu kilkunastu obsługiwanych kamer z oprogramowaniem CamPro Express, użytkownik może stworzyć kompletny system nadzoru w różnych środowiskach. Ponadto, BU-3025 obsługiwana jest przez oprogramowanie CamPro Professional – inteligentny system nadzoru. Został on zaprojektowany w odpowiedzi na zapotrzebowania profesjonalnych instalacji monitoringu. Dzięki funkcji analizy obrazu, takich jak wykrycie sabotażu, użytkownik może stworzyć w pełni profesjonalny oraz wydajny system monitoringu.

  Aplikacja dla Android oraz iOS

  AirLive współpracuje z IPCAM Viewer, dzięki czemu możliwe jest podglądanie obrazu wprost z kamery na ekranie Twojego smartfona. Oglądaj obraz na urządzeniach z systemami Android, na iPhone lub iPad. Więcej informacji znajduje się na stronie FAQ.

  Sugerowana cena detaliczna kamery wynosi około 1150PLN. Produkt posiada dwuletnia gwarancję producenta.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.