google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Bezpieczny dom z systemami firmy Bosch

  Logo BoschKomfortu, jaki daje poczucia bezpieczeństwa, nie można zastąpić niczym i dlatego troska o nie jest tak bardzo istotna. Bosch Security Systems wprowadza na rynek nowy produkt, centralę alarmową AMAX4000. Jej zadaniem jest chronienie tego, co najcenniejsze, czyli naszych domów i rodzin.

  Centrala alarmowa AMAX4000 jest bardzo prosta w obsłudze, więc mogą z niej korzystać nawet osoby, które nie miały wcześniej doświadczenia z podobnymi urządzeniami. Przeznaczona jest głównie dla osób prywatnych i niewielkich przedsiębiorstw.

  Centrala alarmowa AMAX4000 firmy BoschCentrala może zbierać informacje z terenu całego chronionego obiektu. Wystarczy tylko umieścić w odpowiednich miejscach czujki i podłączyć je do głównego panelu centrali AMAX400. Czujki będą „obserwować” wskazane obszary i w momencie pojawienia się niebezpiecznego zdarzenia, wygenerują alarm. Informacja o alarmie dotrze natychmiast do użytkownika, nawet jeśli znajduje się on daleko od swojego domu. Dzięki współpracy z aplikacjami na urządzenia mobilne AMAX4000 przekazuje informacje o alarmie przez telefon lub Internet użytkownikowi lub wybranej przez niego osobie, na przykład jego sąsiadowi.

  - Aplikacje na mobilne urządzenia i podłączenie kamer IP do centrali AMAX4000 pozwalają na natychmiastowy podgląd sytuacji w budynku oraz na śledzenie przez cały czas, nawet kiedy nie jest zgłaszany alarm, co dzieje się w chronionym obiekcie. Centralę AMAX4000 można łatwo zintegrować także z czujkami pożarowymi – podkreśla Bożena Wicha z Bosch Security Systems.

  Centrala alarmowa AMAX4000 należy do grupy produktów Advantage Line, przeznaczonej dla małych i średnich instalacji, takich jak na przykład niewielkie obiekty handlowe i usługowe, biura oraz budynki mieszkalne.

  Advantage Line zadebiutowała na polskim rynku w połowie 2011 roku. Od tego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem i dlatego jest stale rozszerzana o nowe produkty wykorzystywane do sygnalizacji pożaru, nagłośnienia obiektu, monitoringu wizyjnego i w systemach antywłamaniowych. Urządzenia Advantage Line wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Są łatwe w montażu, konserwacji i obsłudze. Oferują też optymalną liczbę funkcji, przez co umożliwiają oszczędność kosztów.

  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security Systems
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems

  Grupa Bosch jest wiodącym w świecie producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.