google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Unima 2000 z nową identyfikacją wizualną

  Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. wprowadza nową identyfikację wizualną. Nowy logotyp oraz strona www są elementami odświeżonej strategii komunikacji marketingowej wprowadzanej z okazji 20-lecia działalności spółki.

  Na przestrzeni 20 lat rozwijała się koncepcja biznesowa spółki, Unima z mikroprzedsiębiorstwa przekształciła się w spółkę giełdową skupiającą w grupie kapitałowej cztery podmioty. Każda ze spółek: Teleinvention, Lockus, IQnet oraz iGPM jest biznesowym efektem rozwoju specjalizacji Unima 2000 i oferuje usługi komplementarne do spółki dominującej. Nowy wizerunek to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju firmy. Innowacyjność, integracja, stabilność oraz dynamika rozwoju to kluczowe wartości wokół których spółka buduje swoją pozycję na rynku i które zostały przełożone na elementy wizualizacji.

  Szukaliśmy motywu, który zobrazuje jednocześnie kwestię przywiązania do tradycji z daleko idącą możliwością modyfikacji, precyzji wykonania i komplementarności. Oparcie wizualizacji na motywach orgiami nie jest zatem przypadkowe. Figura orgiami spełnia te wszystkie warunki i doskonale oddaje model pracy projektowej Unima 2000.- mówi Magdalena Kniszner, Wiceprezes Zarządu Unima 2000.

  Projekt nowego logotypu podporządkowany był zarówno koncepcji orgiami jak i wyznacznikom nowoczesności i minimalizmu. Postawiliśmy na nową estetykę, zarówno w kwestii kształtu jak i kolorystyki. Amarantowe skrzydło symbolizuje solidność, błękitne zaufanie, razem natomiast nawiązują do swobody i możliwości pokonywania barier. – dodaje Magdalena Kniszner.

  Nowa strona www Unima 2000 to efekt zarówno zmiany wizualizacji jak i doprecyzowania specjalizacji spółki. Strona została przebudowana zarówno na płaszczyźnie struktury jak i treści. Zawartość merytoryczna dotycząca oferty firmy opiera się na dwóch specjalizacjach Systemy Teleinformatyczne oraz Automatyka Budynkowa. Kolejna sekcja dedykowana inwestorom jest efektem realizowania przez Unima 2000 standardu Dobrych Praktyk spółek notowanych na GPW w kontekście kształtowania relacji przedsiębiorstw giełdowych z otoczeniem rynkowym.

  Chcielibyśmy aby nowy serwis spełniał rolę nośnika informacji zarówno dla naszych inwestorów, klientów oraz partnerów biznesowych. Dodatkowo by był bazą wiedzy dla osób poszukujących informacji o innowacyjnych rozwiązaniach telekomunikacyjnych, Call/Contact Center czy systemach inteligentnego budynku.- mówi Magdalena Kniszner. Strona jest naszą wizytówką, nie mogło więc na niej zabraknąć również informacji o spółkach grupy kapitałowej czy bieżących aktualności.

  Nowa identyfikacja wizualna będzie sukcesywnie wprowadzana na wszystkich nośnikach komunikacji marketingowej firmy.

  Źródło:
  Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.
  www.unima2000.pl
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.