google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • SIOUX laureatem The Detektor International Award

   

  securityworldhotel.com

  Podczas międzynarodowych targów zabezpieczeń Skydd odbywających się w Sztokholmie w dniach 18-21 września 2012 odbyła się ceremonia rozdania nagród dla najlepszych systemów zabezpieczeń przyznawanych przez czasopismo Detektor (The Detektor International Award).

  Zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt byli Sony, HID i co cieszy nas najbardziej CIAS Elettronica.

  W ramach konkursu wybrano dwunastu finalistów na podstawie innowacyjności produktów oraz ich orientacji na klienta. Sony zdobył nagrodę dla najlepszego rozwiązania CCTV, HID dla najlepszego systemu kontroli dostępu natomiast CIAS został laureatem nagrody dla najlepszego systemu detekcji i sygnalizacji włamania.

  Konkurs The Detektor International Award odbył się po raz pierwszy w 2000 roku. Miał on na celu wyróżnienie producentów produktów innowacyjnych i dostawców ponadprzeciętnych usług przyczyniających się do technologicznego rozwoju  rynku zabezpieczeń. The Detektor International Award to nagroda przyznawana przez niezależną komisję. Żaden z producentów nie ma możliwości zgłoszenia swojego produktu do konkursu. Nominacje przyznawane są przez redakcję czasopisma Detektor.

  Kryterium wyboru to jeden z głównych powodów dla których The Detektor International Award jest jedną z najbardziej prestiżowych, branżowych nagród na świecie.

   

  System Ochrony Ogrodzeń SIOUX firmy CIAS Elettronica wykorzystujący technologię MEMS (sensor mikroelektromechaniczny) zdobył nagrodę "Best Product Award" w kategorii system detekcji i sygnalizacji włamania .

  Jak uzasadniło  międzynarodowe jury: „SIOUX to ogromny skok we współczesnej technologii wykorzystywanej w systemach ochrony obwodowej, montowanych na ogrodzeniu”.
   

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.