google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 25.09.2018
  1 USD
  3.6511
  -0.0109
  1 EUR
  4.2939
  -0.0153
  1 CHF
  3.7773
  -0.0404
  1 GBP
  4.7987
  -0.0053
  1 RUB
  0.0555
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Compro wprowadza poręczny 4-kanałowy sieciowy rejestrator wideo – RS-2104

  Compro RS-2104 to niedrogie i niezawodne rozwiązanie pozwalające na nagrywanie obrazu z kamer sieciowych Compro oraz innych kamer zgodnych ze standardem ONVIF.

  Compro RS-2104 dzięki kompaktowej obudowie można umieścić w dowolnym miejscu w domu, biurze czy sklepie. Urządzenie obsługuje dyski o maksymalnej pojemności 3TB, a także posiada port USB na tylnym panelu umożliwiający szybkie wykonanie kopii zapasowej do zewnętrznego urządzenia USB. Rejestrator zużywa mniej niż 20 W energii podczas pracy, co biorąc pod uwagę konieczność pracy urządzenia przez całą dobę pozwala na znaczne obniżenie rachunków za prąd.

  RS-2104 pracuje w oparciu o system Linux, obsługuje kamery o rozdzielczości do 4 megapikseli i umożliwia jednoczesne nagrywanie w czasie rzeczywistym strumieni wideo H.264, MPEG-4 i M-JPEG oraz monitorowanie. Ponadto dzięki obsłudze kamer sieciowych Compro oraz wszystkich kamer zgodnych ze specyfikacją ONVIF użytkownicy mogą łatwo i elastycznie rozbudowywać sieć zdalnego nadzoru. RS-2104 oferuje przyjazny użytkownikowi interfejs, WebVUer, który umożliwia zdalne wyszukiwanie, odtwarzanie i eksportowanie nagrań. Interfejs działa w przeglądarce sieciowej, jest intuicyjny i nie wymaga nauki obsługi. Funkcja powiadomień pozwala na przesyłanie wiadomości e-mail i SMS natychmiast po wykryciu przez kamery niestandardowych zdarzeń.

  Instalacja i konfiguracja Compro RS-2104 jest łatwa i szybka dzięki inteligentnemu kreatorowi iWizard. Skonfigurowanie połączeń RS-2104 z kamerami to tylko kilka kliknięć myszą. Bezpłatna usługa Compro DDNS pozwala użytkownikom na stworzenie własnych domen umożliwiających zdalny dostęp do NVR poprzez Internet.
  RS-2104 to idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych i małego biznesu, oferując stabilność, elastyczność i wysoką jakość nagrań w systemach zdalnego nadzoru IP.

  Podstawowe cechy

  • Praca w oparciu o system Linux gwarantująca stabilność
  • Jednoczesne nagrywanie z 4 kamer IP
  • Obsługa dysków SATA 3.0Gb 3.5" HDD
  • Obsługa ONVIF oraz RTSP
  • Port USB umożliwiający utworzenie szybkiej kopii danych
  • Zdalne odtwarzanie, nagrywanie, wyszukiwanie nagrań
  • Alerty SMS oraz Email
  • Pełna obsługa ruchomych kamer PTZ
  • Inteligentny kreator instalacji iWizard
  • Oszczędność energii

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.