google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Prezentacja oferty CET podczas pierwszej edycji Targów Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle EXPOCABLE

  W połowie maja spółka CET uczestniczyła w organizowanych po raz pierwszy Targach Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle EXPOCABLE. Targi odbyły się na terenie Centrum Wystawienniczego EXPO SILESIA w Sosnowcu.

  Podczas targów EXPOCABLE firma CET zaprezentowała przewody koncentryczne, teleinformatyczne, oponowe domowe i warsztatowe, instalacyjne linkowe i jednodrutowe, głośnikowe, mikrofonowe, sterownicze CETRONIC oraz kable telekomunikacyjne i sygnalizacyjne. Ponadto na stoisku CET można było zapoznać się z oferowanymi przez firmę przewodami przyłączeniowymi z łącznikiem przelotowym, nożnym, a także nożnym z funkcją ściemniacza i symulacji obecności.

  Uczestnictwo w targach, to forma prezentacji znana i ceniona przez wiele firm branży kablowej. Dotychczas firmy te podobnie jak CET prezentowały swoje produkty podczas targów poświęconych elektrotechnice, automatyce i budownictwu, jednakże trzeba przyznać, że brakowało imprezy poświęconej tylko i wyłącznie tematyce kablowej, dlatego cieszymy się, że dzięki targom EXPOCABLE luka ta została wypełniona  – mówi Tomasz Kwaśnicki, dyrektor ds. handlu i rozwoju w ZAMEL CET.

  EXPOCABLE to pierwsza i jedyna impreza targowa w Polsce poświęcona tematyce kablowej. Wśród wystawców znaleźli się głównie producenci kabli i przewodów, maszyn do wytwarzania, przetwarzania kabli, osłon kablowych, światłowodów, gniazdek, a także osprzętu elektroinstalacyjnego. EXPOCABLE  przygotowano z myślą  o odwiedzających targi przedstawicielach przemysłu górniczego, hutniczego oraz energetycznego, a także specjalistach, automatykach, elektrykach, projektantach - konstruktorach urządzeń i maszyn,  pracownikach odpowiedzialnych za serwis, naprawę, obsługę oraz konserwację maszyn i urządzeń służących do produkcji oraz przetwarzania przewodów i kabli.

  Targom  towarzyszył cykl paneli dyskusyjnych oraz liczne konferencje tematyczne. Warto wspomnieć, iż w tym samym czasie na terenie Centrum Wystawienniczego EXPO SILESIA odbyły się Energetyki Silesia Power Meeting.

  Źródło:
  ZAKŁAD MECHANIKI i ELEKTRONIKI Sp. j. J. W. Dzida, K. Łodzińska
  Artykuł został dodany przez firmę

  ZAMEL Sp. z o.o.

  Nasza oferta obejmuje 8 grup produktowych: EXTA – automatykę budynkową , SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody,...

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.