google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona
  Kursy walut 19.12.2018
  1 USD
  3.7619
  -0.0049
  1 EUR
  4.2846
  -0.0007
  1 CHF
  3.7875
  -0.0114
  1 GBP
  4.7607
  -0.0047
  1 RUB
  0.0560
  -0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Seminarium o zmianach w prawie budowlanym

  „Proces budowlany dziś i jutro" to tytuł seminarium organizowanego przez firmę T4B dla top menedżerów największych firm budowlanych, deweloperskich, projektowych i inwestycyjnych. Prelekcję na temat zmian w prawie budowlanym wygłosi Paweł Ziemski, Zastępca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Honorowy patronat nad seminarium objął Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego - Robert Dziwiński.

  Seminarium ma przybliżyć uczestnikom nie tylko ostatnie zmiany w prawie budowlanym, ale także pomóc w interpretacji nowych przepisów, wskazać na najczęstsze uchybienia formalne budowlańców oraz uchronić przed ewentualnym złamaniem prawa.

  - Temat tegorocznego seminarium został zainspirowany przez uczestników poprzedniej edycji spotkania – mówi Robert  Szczepankowski, Prezes Zarządu T4B. – Zmieniły się przepisy w prawie budowlanym, więc rzeczą oczywistą jest, że sami zainteresowani chcą je dogłębnie poznać. Objęcie patronatu honorowego przez Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, p. Roberta Dziwińskiego, jak i obecność na seminarium jego Zastępcy p. Paweł Ziemskiego, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

  Do uczestnictwa w seminarium swój udział zgłosiło już kilkanaście firm m.in. Warbud SA, Mostostal Puławy SA, PBG SA, Mostostal Warszawa SA,  Modzelewski & Rodek Sp. z. o.o., PERI GmbH, Eiffage Budownictwo Mitex SA, Acciona Nieruchomości, SIDiR, PKO Inwestycje Sp. z o.o. oraz RST.

  Seminarium „Proces budowlany dziś i jutro” odbędzie się w dniach 14 - 19 września 2008 r. w Chorwacji.  Tradycyjnie już to merytoryczne spotkanie będzie połączone z trzecią edycją największych regat żeglarskich branży budowlanej T4B Cup 2008, rozegranych pod patronatem Polskiego Związku Żeglarskiego.

  Tagi:

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.