google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.10.2018
  1 USD
  3.7601
  0.0299
  1 EUR
  4.3049
  0.0083
  1 CHF
  3.7746
  0.0203
  1 GBP
  4.9014
  0.0108
  1 RUB
  0.0572
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Linc Polska Sp. z o.o.
  Linc Polska Sp. z o.o.

  Linc Polska Sp. z o.o.


  Branże i zasięg
  O firmie
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Linc Polska

  „My nie idziemy drogą, my ją wytyczamy”

  Linc Polska kierując się zasadą poszukiwania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów. Reprezentujemy światowych liderów branży zabezpieczeń technicznych. Obok dostarczania wysokiej klasy urządzeń zapewniamy pomoc w skonfigurowaniu funkcjonalnego systemu oraz jego serwisowaniu- świadcząc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Poprzez szkolenia i ciągłe uaktualnianie oferty gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii. Jesteśmy doradcą w szeroko rozumianej dziedzinie bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania łączy jakość i funkcjonalność. Konsekwencja oraz otwartość na oczekiwania i potrzeby klientów, to priorytet działania firmy. Wiemy, że nie ma jednego lekarstwa na wszystkie choroby i dlatego pierwszy krok to postawienie prawidłowej diagnozy sytuacji. Tylko znając potrzeby klienta można zaoferować mu optymalne rozwiązanie. Myślimy i działamy długofalowo uwzględniając specyfikę danego użytkownika.

  CERTYFIKATY I SZKOLENIA

  Jako wiarygodny dostawca zabezpieczeń technicznych jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia się i zdobywania wiedzy dostosowanej do dynamicznie zmieniającego się rynku ochrony. Przez lata działalności udało nam się uzyskać wiele certyfikatów, poświadczających wysoki poziom profesjonalizmu i kwalifikacji zawodowych naszego zespołu. Dzięki temu, że jesteśmy regularnie szkoleni przez naszych dostawców sprzętu, czujemy się zobowiązani do przekazywania wiedzy dalej, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje. Odwiedź stronę linc.pl/szkolenia i zapisz się na najbliższe z nich!

  CZŁONKOSTWO/ STOWARZYSZENIA

  Chcąc być w centrum środowiska ochrony, jesteśmy członkiem stowarzyszeń zrzeszających firmy branży zabezpieczeń. Dzięki uczestnictwu w licznie organizowanych szkoleniach, konferencjach  i seminariach możemy być na bieżąco z potrzebami rynku ochrony oraz zmieniającymi się ustawami prawnymi i aktualnymi przepisami technicznymi.

  NAGRODY

  W związku z tym, że przykładamy bardzo dużą wagę do selekcji produktów, które oferujemy naszym Klientom, udało nam się otrzymać szereg nagród poświadczających wysoką jakość i innowacyjność prezentowanych przez nas rozwiązań. Jako, że nasz zapał do wyszukiwania najświeższych nowinek technicznych nie słabnie, jesteśmy przekonani, że pula przyznawanych nam nagród z każdym rokiem będzie się powiększać.

  UPRAWNIENIA

  Staramy się uzyskiwać wszelkie możliwe uprawnienia pozwalające wprowadzać do naszej oferty najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani do sprawnego reagowania na potrzeby Klientów segmentu wojskowego, a co za tym idzie, proponowania specjalistycznych urządzeń służbom mundurowym: Policji, Żandarmerii Wojskowej, Służbom Celnym i Więziennym,  Służbom Specjalnym itp.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.