google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 07.12.2018
  1 USD
  3.7694
  -0.015
  1 EUR
  4.2845
  -0.0074
  1 CHF
  3.7924
  -0.0031
  1 GBP
  4.8084
  -0.0137
  1 RUB
  0.0563
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Oferta

  POLSYSTEM SI SP. Z O.O., S.K.A.
  POLSYSTEM SI SP. Z O.O., S.K.A.

  POLSYSTEM SI SP. Z O.O., S.K.A.


  Nasza firma jest producentem i integratorem systemów rejestracji i rozliczania czasu pracy oraz kontroli dostępu. Działa nieprzerwanie od 1993 roku, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów RCP/KD jak również druku jedno/wielokolorowego...

  Zadbaliśmy aby nasza oferta była możliwie kompleksowa (one stop shop) i obejmowała wszystkie elementy niezbędne do funkcjonowania systemu.

  W stałej sprzedaży posiadamy urządzenia: terminale, czytniki kart zbliżeniowych i magnetycznych wraz z odpowiednimi akcesoriami oraz w pełni zgodnie z nimi oprogramowanie w wariantach jedno i wielostanowiskowych. Projektujemy i wytwarzamy karty zbliżeniowe i magnetyczne w wielu wariantach.

  Większość rozwiązań bazuje na elektronicznej metodzie identyfikacji osób za pomocą kart zbliżeniowych (RFID radio frequency identification) w szeroko rozpowszechnionym standardzie UNIQUE.

  Dodatkowe wewnętrzne systemy identyfikacyjne ograniczą dostęp do najważniejszych sektorów i pomieszczeń do wybranej grupy uprawnionych.

  Mamy świadomość, że potrzeby poszczególnych klientów są zróżnicowane. Każdą z ofert przygotowujemy indywidualnie, żeby jak najpełniej dopasować się do Państwa potrzeb.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepszą ofertę

  terminale, czytniki kart zbliżeniowych, czytniki kart magnetycznych, oprogramowanie, karty zbliżeniowe, karty magnetyczne, Polsystem

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.