google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.10.2018
  1 USD
  3.7601
  0.0299
  1 EUR
  4.3049
  0.0083
  1 CHF
  3.7746
  0.0203
  1 GBP
  4.9014
  0.0108
  1 RUB
  0.0572
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  POLSYSTEM SI SP. Z O.O., S.K.A.
  POLSYSTEM SI SP. Z O.O., S.K.A.

  POLSYSTEM SI SP. Z O.O., S.K.A.


  Nasza firma jest producentem i integratorem systemów rejestracji i rozliczania czasu pracy oraz kontroli dostępu. Działa nieprzerwanie od 1993 roku, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów RCP/KD jak również druku jedno/wielokolorowego...

  Historia

  Firma Polsystem została założona w 1993 roku. Wówczas głównym profilem działalności była dystrybucja, sprzedaż i serwis sprzętu biurowego.

  Jeszcze w tym samym roku działalność Polsystemu została poszerzona o druk i personalizację kart plastikowych oraz sprzedaż i instalację systemów rejestracji czasu pracy. Rok później zakończono prace nad pierwszą wersją autorskiego systemu rejestracji i rozliczania czasu pracy. W ciągu kolejnych lat system był systematycznie rozbudowywany i udoskonalany. Obecnie w ofercie dostępna jest już trzecia generacja systemu RCP.

  Prowadzone równolegle działania nad konstrukcją urządzeń zaowocowały pojawieniem się w 2000 roku własnych urządzeń: kontrolerów i terminali, które dziś stanowią stały składnik kompleksowej oferty firmy.

  Urządzenia oraz oprogramowanie są stale rozwijane i modyfikowane, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów.

  Planując ekspansję na rynki europejskie, zmieniliśmy naszą formę prawną działalności gospodarczej na spółkę komandytowo-akcyjną, tak aby lepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i inwestorów.

  Polsystem dzisiaj

  Nasza firma jest producentem i integratorem systemów rejestracji i rozliczania czasu pracy oraz kontroli dostępu. Działa nieprzerwanie od 1993 roku, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów RCP/KD jak również druku jedno/wielokolorowego na kartach magnetycznych, zbliżeniowych, chipowych i identyfikatorach wraz z ich personalizacją (embossing, druk płaski, kod kreskowy, zdjęcie).

  Bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi i oczekiwania zgłaszane przez obecnych jak i potencjalnych, użytkowników systemu RCP/KD. Wierzymy, że właśnie dzięki temu nasza oferta stanie się jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb naszych klientów.

  Rozwiązania

  Oferowany system jest w pełni skalowalny i elastyczny. Rozbudowa lub zmiana konfiguracji systemu nie wymaga wymiany posiadanych już urządzeń. Znajduje zastosowanie zarówno w firmach liczących kilkadziesiąt osób, jak i kilkunastotysięcznych zakładach produkcyjnych. Od wielu lat jest z powodzeniem eksploatowany przez firmy produkcyjne, usługowe, placówki handlowe, hipermarkety, jak również instytucje i organizacje.

  Zasoby ludzkie

  Zespół ludzki stanowią w zdecydowanej większości osoby legitymujące się nie tylko dyplomami renomowanych wyższych uczelni - głównie Politechniki Wrocławskiej - ale również bogatym doświadczeniem w branży IT. Pracownicy podnoszoną swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez udział w studiach doktoranckich, podyplomowych, kursach, szkoleniach, konferencjach tematycznych i sympozjach. Dodatkowym wsparciem są liczne kontakty, stała współpraca i wymiana doświadczeń z innymi firmami informatycznymi zarówno z Polski jak i z zagranicy. Stale współpracujemy z profesjonalistami z dziedziny prawa, logistyki, integracji systemów, projektowania i wykonywania specjalizowanych układów i urządzeń elektronicznych.

  Siedziba i działalność

  Siedziba firmy Polsystem mieści się we Wrocławiu. Swoją działalnością obejmujemy teren całej Polski i Europy, między innymi dzięki systematycznie rozwijanej sieci partnerów zajmujących się instalacją i integracją systemów informatycznych.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.